Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 86-os ruhák mettől-meddig...

A 86-os ruhák mettől-meddig voltak jók a babátokra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 10,5 kg a 83 centijéhez. Szerintem mi kihúzzuk nyárig. A 80-as méretet fél éve nőtte ki. A 92-es méretet nagyon vissza kell hajtani, a 86-osból meg van ami még nagy is. Bodyból már rég 92-s méretet hord.
2012. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Egészen pontosan 26 hónapos a kisfiam, 13 kg és 93 cm körül van.

Szégyen ide vagy oda, de bizony még elég sok 86-os ruhája van. Igaz, a nadrágok már kicsit rövidek neki, de így télen csizmával pont jó, mert nem ér le a földre. Ha esetleg motorozik, akkor mindig ledöbbenek, mert egyből bokalengető lesz persze :)

Body-ból és pulcsiból viszont már 92-est hord.

2012. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
óóó..nekünk is lassan az jön. De nekem 4 hónaposan 80as rucik a jók. Bár újjban picit husszú (1cm-t) olyan hosszú aki sfelsőteste, hogy nem nagy. 62-essel keztünk újszülőtt korában és hát nő mint a dudva... A lába is hosszú...apja fajta.
2012. jan. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!