Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy vált be nektek a babakará...

Hogy vált be nektek a babakarám? És mennyibe került?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 20:19
 1/5 anonim válasza:
Nekünk nagyon bevált! Vateráról rendeltük, 25.000.- körül volt az ára.
2012. jan. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi pont holnap hozzuk el a vateráról rendelt babakarámot, 6 elemest vettünk használtan 11ezerért. Ikreim vannak,ezért akartam,a sima járóka kicsi nekik. Úgyhogy holnapután már tesztelem is:)
2012. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bevált-miután megrendeltem, alig bírtam kivárni, hogy hozza a posta.Nem kell figyelnem játék-készségfejlesztés közben, hogy merrre bóklászik el, vagy mit pakol ki és le :D.Persze teret kell adni a lakásban is a gyereknek, de egész nap nem bírtam volna ki, hogy-nem szabad, jaj azt ne stb.9 hónapos a kislányom és ha a babakerítésen kívül mászik, akkor figyelek rá, ha a babakerítésen belül játszunk, akkor nem kell állandóan a "szemem ügyében "lennie.Mi 8 részes összecsukhatót vettük, postaköltséggel együtt volt kb.(pontossan nem emlékszem)26.000 Ft.
2012. jan. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
imádjuk, 3elemes, 8000ft volt, a tv-állvány van csak elrekesztve (videó, dvdlejátszó, hangfalak, kábelek),karácsonykor a karácsonyfa, de pl múltkor vendégek jöttek és átvariáltuk, leválasztottuk vele a szoba felét (egy szobás lakásban élünk) arra az egy órára.
2012. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretjük. 8részes, újonnan 30 000 Ft. volt.
2012. jan. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!