Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már olyan érzésetek,...

Volt már olyan érzésetek, hogy nem szeret a babátok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:

nem


Miért gondolod,????Badarság ha ezt gondolod

2012. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
volt ilyen, igen. Kislányom nem akart enni, én meg többször etettem, odaültettem az etetőszékbe és a végén már a játszószőnyegen is apához menekült. Na, akkor azt gondoltam, engem nem szeret.
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

JUJjjjj igen odaírhattam volna, hogy én nem így érzek ez csak egy kérdés!!!!!

Mondjuk az tényleg igaz hogy néha azért "féltékeny"vagyok a férjemre, mert rá többet mosolyog stb..., pedig mégiscsak én vagyok vele egész nap.

2012. jan. 17. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, mikor az első 7 hónapot végigüvöltötte és képtelen voltam megnyugtatni.

Akkor azt hittem nem is ragaszkodik hozzám, rossz anya vagyok stb. (Refluxos, érzékeny, nyűgös baba volt.)

Na aztán vett egy fordulatot szerencsére, és egy vigyori kislány lett.

Most 15 hónapos, ölelgetős, puszilgatós, nagyon édes, bújós kislány. Láthatóan nagyon szeret.


Szóval az eleje nekem nehéz volt, és a sok sírás miatt nekem is jöttek a hülye gondolatok. Már akkor tudtam, hogy hülyeségeket gondolok, de benne lenni nehezebb volt, mint csak úgy kívülről látni a helyzetet.


Túl vagyok rajta. Imád és én is őt. Tök jó. :)

2012. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!