Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 honapos a kislányom! Tegnap...

4 honapos a kislányom! Tegnap ota nyügös, sir és rágja a kezét! Lehetséges hogy jön a foga? Mit ajánlotok, milyen ecsetelöt vegyek neki?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rágóka, gyakori szopi és kitartás. Dentinoxal lehet próbálkozni, de ha csak a foggyökerek mocorognak a mélyben, azon nem nagyon segítenek a "csodaszerek", csak ha már látszik az ínyén a fehérlő dudor. Ezeket az időszakokat sajnos át kell vészelni...
2012. jan. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És az milyen árban van?Elég fehér már alul az inye!A hüthetörágoka jobb mint a sima?Vagy mindegy?
2012. jan. 17. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Én Dentinoxot használtam mind a három gyermekemnél.Jobban mondva a harmadik 5 hónapos,és ezzel szoktam kenegetni.Vagy ha azt látom,hogy ez kevés akkor adok naki Nurofent.De a kötelező védőoltást nem kapta meg az elmúlt napokban?Lehet attól is nyűgösebb.Kitartást és szép napot kívánok.
2012. jan. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A Dentinox 1000ft körül van.
2012. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi!Majd csak jöv héten kapja,mert csuszásban vunk?
2012. jan. 17. 10:10
 6/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk az én gyerekeimnek még 8 hónaposan sem volt foguk, én gyakran adtam nekik akkoriban egész hámozott nyers sárgarépát rágóka céljából, nagyon szerették. Amíg nulla foga van, természetesen csak addig biztonságos, de így tényleg nem tudja leharapni, viszont a "keménysége" pont masszírozza az ínyt, a répának meg ugye kijön egy minimális leve/íze, tehát jól elfoglalták vele magukat akár egy órán át is... :o)

Ha jónak látod, próbáld ki. És persze behűthető, no meg az ára sem vészes... :o)

2012. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi is most leszünk 4 hónaposak és hasonló problémánk van; ez még éjszakai felsírásokkal is kiegészül. Homeopátiás bogyóval próbálkozunk. Reggel és délben 1 db 15 ch-s chamomilla vulgaris golyót fel kell oldani nagyon pici vízben és beadni.(Fémmel tilos hozzáérni!) Lefekvés előtt 1,5 órával szintén be kell adni 1-2 golyót vízben feloldva, majd ezt megismételni még kétszer, félóránként. Nekünk tegnapelőtt végigaludta az éjszakát, tegnap viszont úgy döntöttem, kipróbálom bogyó nélkül, utána viszont egész éjszaka forgolódott + kétszer felébredt. Tehát szerintem használt a bogyó, de kíváncsi leszek, hogy ma éjszaka mi lesz, ha adok neki ismét.
2012. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A nurofent meg kell beszélni a gyerekorvossal vagy adhatom neki?
2012. jan. 17. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:
A biztonság kedvéért beszéld meg vagy legalább említsd meg a gyerekorvosnak.Vagy az is elég ha rácsörögsz a védőnőre.Én bátran merem ajánlani.De egy szakember véleménye hitelesebb.
2012. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a neten azt is olvastam, hogy Germicid-C kúpot lehet adni fogzásra a nyűgösebb napokon. Azért is jó, mert van benne egy pici nyugtató. Én ezt nem mertem még kipróbálni, előbb inkább természetes módszerekkel próbálkoztam. 10:15-ös voltam
2012. jan. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!