Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig altattam a babámat...

Eddig altattam a babámat kézben, most úgy gondoltam aludjon el magától az ágyában, igaz hogy sír már kb. l órája. /5 hónapos/Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. jan. 17. 13:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mit tegyél? Ne hagyd sírni 1 órán keresztül! :( Szívem szakadna meg :(
2012. jan. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy simogatod hátát vagy hasát fokozatosan válaszd le ne hirtelen!Kitartás lassanként ha jól csinálod el fog aludni egyedül! :)
2012. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy te hogyan gondoltad, az egy dolog.. 1 órája sír? És hagyod? Menj be hozzá, nyugtasd meg, tedd le, simogasd! Ha újra elkezd sírni, nyugtasd meg! Nem minden baba működik a nagykönyv szerint! Úgy látszikm a tiédnek szüksége van a közelségedre, rád... Nekem 4 gyerekem van, egyiket se hagytam fölöslegesen sírni. ha kellett, simogattam, ott voltam mellettük, míg elaludtak. Miért kellene egy 5 hónaposnak vagy akár egy 1 évesnek teljesen egyedül elaludnia? Neked is jobb úgy lefeküdni, ha a párod melletted van...
2012. jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Szia. Nekem is volt ilyen gondom. Hagytam hagy sírjon. Sajnos nagyon rossz hallgatni, de muszáj. Nekem is ezt tanácsolták. Sikerült. Néha azért még bepróbálkozik.

Mi most vagyunk 4,5 hónaposak. Sok sikert

2012. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom...te ezt hogy bírod megtenni? Nem bírálni akarlak, de szerintem ez kegyetlen...én nem bírnám. Ha szüksége van rád vedd fel és ringasd el. szegény baba :(:(
2012. jan. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Elég drasztikus váltás, hogy eddig ringattad, most meg csak úgy beteszed az ágyba! Gondolj csak bele, nem ő kérte, hogy 5 hónapos koráig ringasd, te alakítottad így, nem szép csak úgy letenni, mert te úgy döntesz , persze, hogy sír! esetleg szépen fokozatosan át lehet állni, na de így ??? Legalább időnként vedd ki, vigasztald meg, bár én 5 percet sem bírom üvölteni hagyni....
2012. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk vedd ki a kiságyból...

Ez nem egyik napról a másikra fog menni, olvass egy kicsit utána!

Általában 10-15 perc alatt kiderül (nálunk legalábbis), hogy a baba csak harcol az álommanókkal, vagy tényleg arra van szüksége, hogy elaltassam. Ez az ő "nyelvén", ha picit nyekereg, még hagyom, ha elcsendesedik, akkor el tudott aludni egyedül, ha erősebben sírni kezd, akkor nyilván vmi nincs rendben. Volt már olyan, hogy azért nem tudott elaludni, mert betojt miután letettem. Hagytam volna 1 órát a kakis pelusban??? Ez csak egy példa volt, de szerintem az semmiképp sem célravezető, hogy hagyod ordítani magában, egyik napról a másikra. Gondolj csak bele, szegény hogy kétségbe lehet esve, hogy tegnap még anya elaltatott, ma meg ide se dugja az orrát, akárhogy kiabálok...

2012. jan. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
74%
13.32 -es! hogy írhatsz olyat, hogy "bepróbálkozik" 4 és fél hónaposan??????? jesszusm hogyan tudna manipulálni, hisz olyan csöpp még!? pfffffffffffffffffff
2012. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a váltás!! eddig mindig ringattad most meg hirtelen semmi? a megoldást nem tudom sajnos. Enyém is 5 hónapos, sose hagyom sírni csak pár pillanatra ha mondjuk épp a nagyobbal valami folyamatban van (pl. kakás pelenka csere és nem akarom hogy elrohangáljon mielőtt végzek de a kicsi meg rákezd sírni).
2012. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
hát igen, nem mindenki születik anyának... :/
2012. jan. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!