Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem unalmas? Mennyit foglalkoz...

Nem unalmas? Mennyit foglalkoztok a babátokkal napközben?

Figyelt kérdés

Eljátszik egyedül is?

Nektek mi a kikapcsolódás?

Nekem már attól lelkiismeret furdalásom van ha ilyenkor este ide ülök a géphez és nem vele foglalkozom de valamikor már annyira kivagyok tőle pedig imádom,szeretem.


2012. jan. 17. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Mennyi idős?


Az enyém 6 hónapos.

Reggeli után leteszem a plédre, a földön elvan, én is megreggelizek, berakom a mosógépet, csinálom amit kell. Ha nem marad, akkor foglalkozok vele: felveszem, táncolunk, énekelek, könyvecskéket nézünk, mondókázunk, megeszem-megzabálom, zsipp-zsupp, ciróka-maróka, építek poharakból tornyot, összerombolja, ezt szereti :D


Ha elvan,. folytatom a dolgom.



Ez minden evés között így megy.


Meg persze megyünk sétálni, de ez nem tudom beletartozik-e.

2012. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Persze adsz neki pL:egy labdát vagy valami mást és elvan egyedül is kikapcsolódni én egy sétától szoktam vagy elmegyek a párommal valahová addig a nagyi vigyáz rá vagy a nővérem.Nem kell minden másodpercbe azt figyelni hogy alszik vagy ilyesmik mert akkor csak el lesz kényesztetve.De azért ne hanyagoljuk.
2012. jan. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Mennyi idős a babád?

Az enyém másfél éves.Én van,hogy egész nap lent ülök mellette a földön és játszunk és van olyan,hogy csak este tudok vele valamit játszani.Sokszor unalmas,néha élvezem,sokszor kivagyok,néha semmi tök jól elvagyok.Szóval nagyon vegyes.Én is nagyon imádom,de ez a két dolog nem függ össze.Azért mert imádom,úgy ki tud borítani,hogy majd felrobbanok.Az,hogy esténként leülök a gép elé fél órára és nem vele foglalkozok,nekem is jár ennyi,addig ott van apa vagy,ha Ő dolgozik,kicsit el lehet egyedül is.

2012. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

17 hónapos,fiú.

Ő sokat autózik,firkál,szereti az autós ujságokat lapozgatni,nézegetni.Alapjában nincs vele gond csak apa kint van külföldön és egyedül vagyok vele.Nagyszülők,rokonok nagyon messze laknak.Itt inkább a ,magány szerintem ami megesz.Ha csak annyira jönne haza a párom munka után hogy megegyünk egy tál ételt és megbeszéljük a napi dolgokat az is hatalmas segítség lenne.Ilyenkor tanulja meg az ember értékelni a társát.

2012. jan. 17. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Te mint anyának is szükséged van a pihenésre, és a kikapcsolódásra!!!

Én lányom már 1 éves.Mindig is az önállóságra neveltem.Teljesen jól be van osztva a napunk.Délelőtt szoktam főzni, ő közben imád pakolni a konyhában, főleg az edényeket.De mikor rám un,akkor simán be megy a szobába és el van a játékaival.Már megtanult felmászni a kanapéra, de le is megtanult jönni.De azért még aggódok egy kicsit, úgy hogy rohangálok a szoba és a konyha között.Most épp apával készül fürcsizni, így nekem ilyenkor van 1 kis szabadságom.Imádom, de tényleg néha kell 1 kis levegő.Ilyenkor le megyek vásárolok egy csokit vagy valamit, és legalább 10 percig azt csinálok amit akarok!!! :)

2012. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Nagyon rossz lehet neked :(

Én nagyon sokat gondolkodom azon, hogy miért hisztizek ha pl. nem ér haza párom 5-re csak ép, hogy fürdetésre beesik !

Pedig sajnos vannak ilyen családok is mint ti!

Gondolom muszáj a külföldi munka, ezért kitartást neked! Nem hiszem hogy nagy baj lenne ha néha magában játszik a gyerkőc, enyém 6 hónapos de van, hogy egész nap csak az övé vagyok és van hogy mosnom, takarítanom kell mellette! Ilyenkor az esti fürcsi tovább tart és sokat pancsolunk :D

És igen átérzem valamelyest a helyzeted mert mikor párom elutazik munkaügyben majd megzavarodok hogy egy este nélküle vagyok!

Szóval még egyszer kitartás! :D

2012. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek, mintha Én kérdeztem volna. Ma is úgy keltem, megint egy ugyanolyan nap, 11 hós a lányunk. Egyedül nem nagyon van el, jön utánam, vagy tudok vele játszani vagy nem, ha nem akkor persze jön a lelkiismert furdalás.....! Akkor szoktam azt mondani: na majd holnap, aztán a holnap is ugyanolyan. 19 hónaposan megy bölcsibe. Azaz idén szeptemberben, én meg dolgozni, szerintem akkor jobb lesz, mármint Nekem.

Amúgy a kikapcsolódásom, ha lecsattogunk a boltba. Meg ilyenkor este néha napközben netezek.


Amúgy merre laksz?

2012. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!