Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babád hány hónapos volt mikor...

Babád hány hónapos volt mikor megtanult agyról le, fel menni, jönni? Mennyi ideig kellett tanítani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 17. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan tanulta meg, mert egyszer megpróbált fejjel előre lemászni, és gondoltam, jobb lesz, ha megtanítom neki, hogyan kell:) Egyszer megmutattam neki, és onnantól tudta. Párszor még szólni kellett neki, amikor elindult lefelé az ágyról, hogy "tudod, hogy hogyan kell lemászni...", és már jött is le szépen, fenékkel.
2012. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 13 hónaposan tudott lemászni is, felmászni valamennyivel előbb. Bár nagyon magas az ágy nálunk, kisebb dolgokra hamarabb felmászott.

Nem igazán tanítottam, csak mikor próbálkozott, ott voltam és figyeltem, hogy ne essen le, ha kellett megigazítottam a lábait vagy valami, de konkrétan nem tanítottam.

Unokaöcsém már 8-9 hónaposan le-fel mászkált.

2012. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ez az, amit nagyon hamar megtanultak a gyerekeim. Az első gyermekem olyan 10-11 hós kora körül tanulta meg, hogy az ágyról tolatni kell lefelé, a második már 10 hósan tudta, neki elég volt 1x-2x megmutatni (amúgy is nagyon ügyes mozgásban, kis akrobata).

A nagyobbik is viszonylag hamar rátanult,pár alkalommal mutattuk csak meg neki.

Felmászni a kicsi még nem tud, csak ha vmire ráállhat, akkor (nem éri fel az ágyainkat a térdével, most 13 hónapos)

2012. jan. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 éves kora körül tudott le-fel mászkálni. Én sem tanítottam hú de nagyon, bár volt, hogy megfordítottam én is őt, mikor fejjel lefelé akart jönni. De direktbe nem tanítgattam.
2012. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amikor már mászott tanítgattam neki. Nyolc hónaposan meg tanula,most kilenc hónaposan föl is mászik.
2012. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt, nekünk elég alacsony a franciaágy, és állandóan arra akart felmászni.Miután rájött hogy kell, muszáj voltam megtanítani azt is hogy kell lejönni.
2012. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13 hónaposan tudott lemászni. de nekünk magas az ágyunk, így felmászni csak olyan 16-17 hónaposan tudott.
2012. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A fiam felmászni egy éves kora előtt megtanult, hű pontosan nem tudom mikor, viszont lefelé nagyon sokáig fejjel előre, 13-14hónaposan hagyott fel a gravitációval való közlekedéssel.

A lány ezzel szemben megfigyel, 1éves lesz holnap, kb 3hónapja a nyitott ágyra fel tud jönni, 2hete az összecsukott magasra is, és le is egyszer esett, mert beakadt a lábikója, de elsőre jól kezdte lábbal előre.

2012. jan. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Boldog szülinapot utolsó!

2012. jan. 18. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!