Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha korán kel (reggel 5-6óra...

Ha korán kel (reggel 5-6óra körül) a babátok, de nem nagyon akar visszaaludni, mit csináltok vele?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 06:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Épp azzal küzdök én is:S

2009. máj. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nálunk így néznek ki a reggelek(8 hós a lányom):

általában 20-21-től alszik reggel 5-6ig. ébredése után még odavesszük magunk közé az ágyba (míg mi kicsit kómázunk, ébredezünk, addig ő eljátszogat), aztán tisztába teszem és kb ébredése után 1 órával megreggelizik.

Ezután kiköltözünk a nappaliba, mi is megreggelizünk, apja elindul dolgozni, ő meg még eljátszogat a nappaliban. kb a reggelije után 1 órával álmosodik el, akkor elaltatom (kb 30-50 percet alszik). utána játék és kb 11-kor tízórai....

2009. máj. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nállunk is ez van de nem is csodálkozok este is időben alszik el.Igy hát én is időben kelek fel.
2009. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ma fél éjszakát nem aludt, már 4 óra úta fent van. 6-kor fogtam kivittem sétálni most jöttünk haza. Mindenki hülyének nézett az utcán. Most már fárad, mindjárt le is teszem aludni magammal együtt:)
2009. máj. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 4-kor kelünk, és csak tele pocival alszik vissza, utána 6 és fél 8 között ismét kelünk. Pelus csere, kicsi játék, újra teli poci és csak aztán alszik vissza, de már megszoktam, 8 hós, születése óta így van.
2009. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az enyém is akkor kel, 8 hónapos. Ha 1/2-3/4 6-ig húzzuk, már örülök.

Anya azt mondta, 1 évesen már nem kelnek ilyen korán... Alig várom. Az enyém is csak 7-8 körül alszik vissza újra, akkor már én nem tudok, állandóan álmos vagyok. Nem hiszem, hogy bármit is tehetünk ellene. Ha nem álmos, akkor sem fog aludni, ha fejre állok :-(

2009. máj. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kelt a fiam 5-kor, cicizett, de nem sikerült neki bealudnia rajta...

Már ringatni sem tudtam, betettem a kiságyba, és addig mocorgott, meg nyöszörgött míg végül olyan 6:20 körül bealudt. Akkor én is vissza feküdtem még. Én most keltem fel, eddig aludtam, és a gyerek is alszik még! :-)))

2009. máj. 27. 09:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lányok, valamilyen szinten meggyugtató számomra olvasni a babátokról. Ezek szerint nem csak az én lánykám ennyire friss. Ő is 5-6 között szokott ébredni, de újabban már előfordult, hogy fél-3/4 5-kor ébredt, evett, aztán vagy visszaaludt még fél órára, vagy nem. Na akkor van gáz. Egy kicsit játszunk, párnacsatázunk, lassan tisztába teszem (őt nem is lehet gyorsan, mert forog állandóan, szünet nélkül), felöltöztetem, beágyazunk, stb. Ébredés után 2 órával viszont alig tudja nyitva tartani a szemét és alszik kemény 20 percet....
2009. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!