Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg akkora probléma a...

Tényleg akkora probléma a rózsaszín keresztelőruha? És ha csak a cipő rózsaszínes?

Figyelt kérdés

Keresztelőre készülünk,és azt mondták a rokonok,csak fehér lehet,pedig rózsaszínben sokkal érdekesebb,szebb ruhát láttunk,ráadásul később is tudná hordani.

Oké,vettünk fehéret,de szinte mindent kell hozzá venni,és eleve nehéz több helyről összeválogatni a hozzávalókat,sapi,harisnya,cipő,hogy stimmeljen.

Cipőt nem is kaptunk,de a rokonunk adna egyet,de a cipő fele rózsaszín,a másik fele fehér.Most ilyenkor mivan?

Engem nem zavarna,de félek előre a rokonoktól.Ráadásul egy csomó pénz ez az egész dolog,amit nem is mi akartunk kezdeményezni,legalábbis nem most,és legalább ha a cipőt nem kéne megvenni,jól jönne.

Kicsit hosszúra nyúltam,és talán másnak nem érthető a problémám,de már belefáradtam az egészbe.Szval szerintetek azért passzolhat a cipő,vagy mindenképp totál fehér legyen az is?


2009. máj. 27. 12:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
"valami amit nem kell megvenni " ez a mondat megragadt az agyamba . Egy fehér gyönyörűséges kicsi ruhát nem hordják el a gyerekek , nem lehetne valakitől kölcsönkérni . Anyukám turiból hoz mindig csinos ruhákat , esküvőkre , keresztelőkre én adom kölcsön a barátnőim gyerekeinek a ruhákat (3 gyerek van , ruha is bőven), lehet hogy nem merik felajánlani , szólj körbe az ismeretségi körödbe , hogy nincs valakinek kölcsön ilyen-olyan ruha cipő ...
2009. máj. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!