Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Többgyermekes anyukák, meddig...

Többgyermekes anyukák, meddig tartott nálatok a "holdkóros" időszak?

Figyelt kérdés
Két hetes lesz a pici, még nincs 3 éves a nagy, de iszonyú nehéznek érzem most a feladatot. Nálatok mikortól lett könnyebb?
2012. jan. 8. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
2 hónapos a pici, de még mindig nem könnyebb semmivel.
2012. jan. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez az, amit én nem mertem bevállalni. 11 év van a két gyermekem közt. Nekünk jó így, és minden tiszteletem a tiétek!
2012. jan. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

21 hónap van köztük a nagy jó alvó a kicsi is elég korán átaludta az éjszakákat már 14 hónapos.

Nálunk 6 hónapos koráig volt nehéz.

2012. jan. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

13 hónap különbség - különösebben nem is volt holdkóros időszakom, 6 hetes korától végigaludta a kicsi az éjszakát, addig pedig egyszer kelt enni. Nappal viszont sokat sírt, arról 3-4 hónaposan szokott le (nem volt hasfájós)!

Ő az éjszakát pontosan attól a naptól fogva aludta át, hogy külön szobába tettük (hamarabb nem tudtuk, akkor költöztünk el és lett még egy szobánk).

Most 8 hónapos a kicsi és hála Istennek még mindig végigalussza az éjszakát. A nagyfiammal 6 hónapos korától egy éves koráig holdkóros voltam, ahhoz képest most a két gyerekkel szinte "nyaralok".

2012. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

NNekem 21 hónap van a lányom és az ikerfiaim között. Nem tudom pontosan meddig tartott az az igazi holdkóros időszak, de azt tudom, hogy olyan 8-10 hósak voltak a kicsik, mikor már sokkal jobb volt, de azért voltak hullámvölgyek. Még most is kelnek éjjel, (17 hósak), mostanáig szopiztak, szerintem tegnapelőtt volt az otulsó. Most két éjjel már tudtam aludni egyben 4,5 órát. De én már úgy megszoktam az állandó felkelegetést, hogy most vagyok tiszta hulla, mikor fel kell kelni, hogy többet alszom. :-)

Kitartás, amúgy én a lányomnál akkor éreztem hogy nagyon fáradt vagyok,mikor 2 hetes volt, mint a te kisebbed. Az gyorsan elmúlt, de csak 6 hós korában éreztem azt, hogy olyan vagyok mint előtte. (ő is sokáig felkelt éjjel)

2012. jan. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos a lányom. Ugyan még ébred éjszaka, van, hogy többször is, de a szervezetem már hozzászokott és kipihent vagyok, pedig egyhuzamban nem alszom többet 3 óránál. Az első talán 4-6 hét volt amikor felmosórongy voltam és látszott is rajtam.
2012. jan. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jajj bocsi, átsiklottam a többgyermekes szó felett. Nekem csak 1 van.
2012. jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2012. jan. 9. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!