Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a jobban ajánlott,...

Melyik a jobban ajánlott, babavíz, vagy forralt csapvíz? Két hónapos kisbabám van.

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel én is babavizet ittam még terhességem előtt így szülés után is azt ittam. szóval a kisfiamnak is azt adtam.
2009. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eddig mindenki forralta most van ez a babavíz, ami állítólag jobb. De hogy praktikusabb az biztos,

viszont nekem megfelel a forralt víz is.

2009. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is forralom,aki megteheti vegye meg a babavizet,szerintem ugyanolyan jó a csapvíz is forralva!
2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a Dunából kapjuk a vizet, és sajna elég vacak minőségű. A városunkban az összes gyerekorvos+védőnők is mind azt ajánlották, hogy ne csapvizet igyanak a gyerekek, ha lehet.

Az első pár hónapban mi babavizet vettünk, most már áttértünk az AquaSol nevű, csökkentett ásványianyag tartalmú vízre (literje 40-45 ft körül mozog az auchanban)

2009. máj. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!