Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Oregek otthonaba bevinnetek...

Oregek otthonaba bevinnetek eppen csak 3 honapos babat?

Figyelt kérdés
tudjatok,szag,betegek,stb...
2012. jan. 19. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
49%
Rokont látogatni igen, ha a rokon nem fertőző beteg.
2012. jan. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
8%
hát szerintem 1 éves kort azért várd meg, mert ilyen korban még nagyon érzékeny egy baba
2012. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
6%

Biztos, hogy nem. Mi rokonokat látogatni is csak úgy megyünk vagy jönnek hozzánk, ha nem betegek.

Nem érdekel, hogy megsértődnek, a lányom egészségével nem játszom!

2012. jan. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
11%
Nem. Ha az illető, akihez vinnéd tud sétálni, csapnék egy kört vele a környéken.
2012. jan. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
84%
Második! Akkor te ki sem mozdulsz a gyerekkel? Mivel másabb az öregek otthona mint egy bolt pl? Vagy te nem vinnéd el a dédihez, vagy a nagyszülőkhöz sem? Mondjuk eleve gáz hogy valakit a szag izgat. Ti is ugyanilyen "szagúak" lesztek öregen. És nem mindenki beteg az öregek otthonában. Sőt a többség nem beteg, csak öreg. 9 hónap alatt meg is halhat akihez mennének.
2012. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
83%
Hahóó! Az öregek otthona nem elfekvő!! Nem Betegekkel van tele.
2012. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
92%
Természetesen elvinném! Az öregség nem betegség!!! Szaguk meg a kisbabáknak is van!!
2012. jan. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy elvinném. Nem kell olyan finnyásnak lenni.

Nem azt mondom, hogy ki kell dobni a gyereket az utcára, hadd betegedjen meg, hiszen nyilván óvni kell, főleg ilyen kicsit.

De az azért túlzás, hogy bezárjuk a lakásba, meg nem jöhet senki... (Van ismerősöm, aki ezt csinálja, mert így biztos nem lesz beteg a gyerek... Persze, csak épp abszolút nem fejlődik ki az immunrendszere, aztán majd, mikor oviba megy, hetente lebetegszik.)

Az idősek otthona nem a kórház fertőző osztályával egyenlő, szóval nem látom okát, hogy miért ne lehetne odavinni. Arról nem is beszélve, hogy jellemzően rendszeresen és alaposan takarított helyről beszélünk. (Legalábbis én abból az otthonból indulok ki, ahol a nagymamám van.)

2012. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi baja nem lesz, és ha olyan személyről lenne szó aki fontos nekem, igen bevinném.

Akik itt ennyire ellenzik, azok belegondolnak, hogy ők is lesznek öregek majd? Nektek hogy fog esni ha nem láthatjátok mondjuk az unokátokat, mert a gyereketek nem lesz hajlandó bemenni hozzátok?

Lehet lepontozni nyugodtan, csak van hogy az ember később megbánja hogy nem látogatott meg egy bizonyos személyt, de akkor már késő. :(

2012. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én elvinném, főleg ha közeli családtag látogatásáról lenne szó. Gondoljatok bele, milyen rosszul esne szegénynek hogy csak azért nem nézheti meg azt a kis csöppséget, mert ő az öregek otthonába van. Ott ugyan olyan emberek vannak, mint máshol. És ha a betegségeknél tartunk, sok beteg megy a boltba is, ahova mindenki más is megy. Vagy nem??
2012. jan. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!