Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bevinnétek magatokkal a...

Bevinnétek magatokkal a fodrászüzletbe a babátokat, amíg ti "készültök"?

Figyelt kérdés
Egy nappali méretű helyiségről lenne szó, 2 folyosó is nyílik róla, tehát viszonylag nyitott tér, ahol egyszerre csak 1 pácienssel foglalkoznak, mivel egyedül dolgozik a fodrász. Tehát ezeket beleszámítva szerintetek veszélyes lenne a babámra nézve, ha ott lenne, amíg festik a hajam alacsony hidrogéntartalmú festékkel? Mert ugyebár a sötét színekben is van hidrogén, csak sokkal kevesebb.
2010. márc. 11. 13:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hónapos a baba?
2010. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem vinném. Engem is zavarnak azok az erős szagok, nemhogy a babát.
2010. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szivesen vinném,de attól is függ mekkora. Ha egy évesnél nagyobb és nincs más megoldás akkor talán....


De ha kisebb akkor nem. Meg amúgy is hiába nyitott a tér, ha ő úgyis ott van ahol te vagy.

Mert ha kicsi akkor nem fogod gondolom kirakni a folyosóra, ha meg már nagyobb akkor úgyis oda megy,vagy oda akar menni ahol te vagy.


És valóban a dauer, festék, hajlakk plusz egyéb szagok még engem is bántanak!

2010. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha csak a te hajadat festik ezidő alatt akkor ige. Az én babám is itt van velem itthon míg befestem a hajam. Magadtól egy kicsit távolabb lerakod játszani és ennyi. ha meg még kisebb, próbáld alvás időbe vinni, és akkor jó eséllyel átalussza az egészet.
2010. márc. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én sose vittem :) a fodrász volt az egyik kikapcsolódás nekem. teniszpályára sem vittem. anyósom vigyázott rá mindig azalatt az idő alatt.
2010. márc. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 és fél hónapos. Dauer nincs, "lakkfüst" nincs, csakis és kizárólag sampon-balzsam-kifésülőspray-és wax-szag. Na meg a festék, amit sokszor én sem érzek, olyan gyenge. 7 éve odajárok, minden kencéjét fújom kívülről a fodrászomnak. Sok lesz ez neki?
2010. márc. 11. 14:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baja nem lesz, max. egy kicsit szelőztessetek ki festés után (persze a babát öltöztesd fel addig vagy jól takard be).
2010. márc. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk 6 hetes kora óta jön velünk. A férjemmel egy fodrászhoz járunk és mindig a másik vigyáz rá, amíg a vágás van. Jó nálunk festés meg ilyesmi nincs. De nem hiszem hogy gáz lenne.
2010. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azért ennyire nem kellene félni...ha te magad nem érzel vegyszerszagot és csak te leszel ott, miért lenne baja? Sokkal nagyobb ártalom érheti a forgalmas utcán, vagy a zsúfolt üzletben, ahol mindenféle beteg ember megfordulhat, rátüsszöghet.

Fodrász vagyok (és édesanya is), hozzám ás hoznak gyerekeket. Az ammóniamentes festékeknek semmi szaguk nincs. Lakkot meg értelemszerűen nem fújkál az ember akkor, ha kisgyerek is van a közelben.

2013. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!