Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden 16 hónapos babának...

Minden 16 hónapos babának ennyire kicsi az alvásigénye? Hajnali 4-5 körül már felébred.

Figyelt kérdés
Napközben egyszer alszik már kb fél éve, 12-13:30-ig. Este 20:30-kor fektetjük, ilyenkor már nagyon álmos. A kettő között nem szeretném már altatni, és ő sem akar. Még egy hónappal ezelőttig 20:30-tól reggel 7-7:30-ig is aludt, de az utóbbi időben felkel hajnali 4-5 körül, és teljesen kialudtnak tűnik, nem akar visszaaludni. Ilyenkor már magam mellé is veszem, hátha akkor jobb lesz, de még örül is, hogy akkor van kin ugrálni:)szóval még éberebb lesz. Ma is hajnali 4-6ig tartott, mire elaludt megint mellettem. De akkor meg ő is és én is fáradtak vagyunk reggel. Mit tennétek?
2012. jan. 20. 10:22
 1/3 A kérdező kommentje:
A déli alvását sem tudom későbbre tolni, mert akkor már nagyon álmos, nyűgös. És emiatt nem tudjuk este később fektetni, de bevallom, nem is szeretném, ha arra állna rá, hogy este 10 körül aludjon el.
2012. jan. 20. 10:25
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk is ezu van pontba fél kilenckor már alszik, front befolyásolja nagyon illetve ha telihold van semennyit nem bir aludni a gyermek
2012. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ó, ezeket nem is tudtam, nagyon köszönöm!
2012. jan. 20. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!