Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hótaposóból baj, ha 1 számmal...

Hótaposóból baj, ha 1 számmal nagyobb mint a lába?

Figyelt kérdés
egyszerűen sehol nem találok a fiamnak hótaposót,csak 23-as mérettől,és 22-es kellene.A deichmannba most volt 3ezer ft-ért,de csak 23-tól létezik...rápróbáltam,de befér az ujjam,tehát pont az az 1szám...kinaiba is néztem már,de ott is csak 23-tól van....sok pénzt nem szeretnék kiadni rá,mert 1-2hónapig hordja csak,meg csak akkor ha nagy hó van,szánkózunk,sétálunk...stb.Van egy asso bundás bakancsa,de vastag harisnya+zokni,és igy is hideg mindig a lába...:S Szerintetek megvegyem a 23-asat,vagy inkább csak ártok vele mert nagyobb?
2012. jan. 20. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Vastag zoknival próbáltad rá a hótaposót? Mert ha nem, akkor szerintem nyugodtan vedd meg, jobb, ha van egy kis mozgástere a lábának, kevésbé fázik.

A használt cipőktől teljesen elzárkózol? Én alapból igen, de volt, hogy téli csizmát vettem ilyet, pont 22-eset, látszott, hogy nem nagyon használták, éppen az általad leírtak miatt.

Vagy a Decathlonban (ha van hozzátok közel) szokott lenni kb. 4000 Ft-ért, jó meleg.

2012. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
igen,vastag harisnyával volt próbálva.Nem zárkóznék el tőle,csak az a baj,hogy szinte lehetetlen a fiamra cipőt találni,mert torkos a lába,ráadásul be is spiccel....ez meg pont jó volt,mert teljesen le lehetett hajtani a nyelvét,majdnem az orráig,és könnyen rátudtam adni.
2012. jan. 20. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
A miénk is ilyen.Ne vedd meg.Kiszakította az összes harisnyájukat,mindet varrni kellett,és gond nélkül lerúgja magáról a hótaposót,ha olyanja van.Pl. ül a hintában,elkezdi rázni a cipőt,és már lent is van.A hótaposó nem olyan mint a többi cipő hogy fogja a bokájánál,hiába nagyobb,akkor is jó rá,ezt nem fogja semmi.
2012. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!