Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7hónapos lesz a fiam, van egy...

7hónapos lesz a fiam, van egy kengurunk ami max 12kilóig terhelhető (de csak 9ig ajánlják) és a babám 8kiló felett van. Érdemes neki hordozó kendőt vennem?

Figyelt kérdés
pl amit a kismama magazinban is lehet rendelni,vagy ezeket a kendőket meddig érdemes használni?
2009. máj. 27. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát az én kengum is ekkora volt, vettem egy kicsit nagyobbat, mertvszeretem benne cipelni. A férjem is vidzi benne, de azt mondta épp ma, hogy nem kellett volna venni másikat, meddig akarom még cipelni? Utána meg nem lesz hajlandó babakocsizni! Hát ma este már sportkocsiban vittük sétálni, a kengut meg eltettem, ha nincs babakocsira lehetőség, 2-es megoldásnak fogom csak vinni magammal. Szerintem egy ekkora babának már nem igazán való a kendö sem, főleg a te hátadnak!
2009. máj. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!