Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit foglalkoztok 10 hós...

Mennyit foglalkoztok 10 hós babátokkal? Miket játszotok és tanítotok neki?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 07:30
 1/1 anonim ***** válasza:

az én fiam ugyan még nincsen 10 hós, most lesz csak 9. Nagyon önálló, szeret játszani, kúszni mászni egyedül, akár egy órát is elvan. Sokszor már lelkiismeretfurdalásom van, mert úgy érzem, nem foglalkozom vele. dehát látom, hogy jól érzi magát, pakol ezerrel a házban. Én tapsolni tanítom, énekelek neki, állathangokat utánozok és közben mutatom neki az állatok képét egy könyvből. Kis tálkába szoktam tenni neki ételfalatokat /babapiskóta vagy bioköles, ilyesmik/ és tanuljuk egyesével kivenni és a szájába tenni. Aztán szoktunk labdázni. valószínűleg nem annyira tudatosan, de tetszik neki, hogy guritjuk összevissza és megyünk utána. A legjobb játék neki a csipeszeim rakodása. kiborítja az összeset, és utána felülünk és figyeli ahogy egyesével visszateszem. próbálom rávenni, hogy ő is csnálja, egyelőre ez még nem nagyon megy.

Ti miket játszotok? Beszél már? vagyis valami olyasmi? mi még nem mondunk semmi értelmesnek tűnőt.

2009. máj. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!