Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha elhagytam a Felicitas...

Ha elhagytam a Felicitas kuponom, hogy juthatok mégis hozzá? Csak 1 éves korig lehet kiváltani? Mennyi idős korig jár egyáltalán ez a babáknak?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
A Felicitas oldalán lehet kérni újat.Azt viszont nem tudom meddig lehet kiváltani!
2012. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én nem találom már az oldalon, a kupon rendelést. Régebben lehetett.

Kedves első hol lehet rendelni?

2012. jan. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja és ha a védőnő nem ad várandós Felicitas csomagot, hol lehet megrendelni?
2012. jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én sem találtam a felicitas oldalán! És a védőnőnktől sem kaptunk semmit anno! Én csak azt kaptam,amit a kórházban adtak, abban volt vmi várandós kiskönyv, de nem néztem bele és mivel ikreim vannak, úgy gondoltam minden papírt, reklámot kidobok, minek legyen kettő a "fecnikből":) Aztán késöbb jöttem rá,amikjor megnéztem,hogy abban a kiskönyvben van a kupon... Szóval csak az egyik babámra tudnám kiváltani a 6-12 hós csomit,de azt sem tudom érdemes-e, meg igazából jövő hónapban 1 évesek.
2012. jan. 22. 10:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Én a terhességi csomag kuponját vesztettem el,pontosabban kidobta a férjem.

Írtam nekik egy emailt, hogy nincsen meg a kuponom, hogyan tudnám pótolni, pár napon belül válaszoltak, hogy küldenek egy újat. Néhány hét múlva meg is érkezett.

Szerintem érdemes kiváltani, van a csomagban hipp-kupon, amit a rossmanban tudsz beváltani, van benne mindig valami babakaja, előke, tea, ilyesmik.

2012. jan. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok!Akkor e-mailt kell ezek szerint írni nekik és azután küldenek.Én csak hallomásból írtam ne haragudjatok érte!
2012. jan. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2012. jan. 22. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!