Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik ezek a pöttyök?

Mik ezek a pöttyök?

Figyelt kérdés
15 hós babám, szerdán éjjel és egész csütörtökön lázas volt és 3x hányt. Szerencsére kúppal és fürdővel, borogatással lement a láza, ez idő alatt csak anyatejet volt hajlandó enni.Pénteken kezdett jobban lenni, de még mindig nem evett csak krumplit, almát (minimálisat). Péntek este fürdés után észrevettem, hogy egész lába, karja apró piros pöttyös. Sőt a térdhajlatban nagy vörös pöttyök is vannak, meg egy van a kézfején is. Azt gondoltam valami allergia, kapot kálciumot. De tegnap este sokkal pöttyösebb volt. Most már a arcán is van egy kicsi, összefüggő pöttyhalmaz. Hasán, hátán nincs semmi. Már semmi baja, nincs láz, nem hány, és eszik rendesen.Mik lehetnek a pöttyök? Volt valakinek ilyen? Köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 22. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
[link] ez is lehet...
2012. jan. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

15 hónapos oltást már megkapta?

Mert ez is okozhat mindenféle tünetet (oltás után 7-10 nappal is).

Vagy hát elkapott valamit, nem tudom. Doki nem látta?

2012. jan. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kapott még oltást, mert csak 25-én tölti a 15. hónapot. Dokinál nem voltunk, majd hétfőn ha még pöttyös lett. Már semmi olyan baja nincs, ami betegségre utalni. Jókedvű, eszik, iszik, pisi, kaki rendben.
2012. jan. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!