Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja gyermeketek a...

Hogy bírja gyermeketek a misét? (1 éves körüliek) Hova jártok, gyerek barát-e?

Figyelt kérdés
Hagyjátok-e járkálni, vagy nem? Ti hogyan csináljátok?

2012. jan. 22. 20:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi itt Gödöllőn vagy Valkón járunk templomba, a 6 hós fiam végigalussza az egészet
2012. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Baptista templom ugy van kialakítva hogy gyerekbarát, Inkább játszóház Hangszórón keresztül, és ablakon át lehet látni hallani . NAgyon Klasszul meg van oldva
2012. jan. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mármint az emeleti része
2012. jan. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Ahol lakunk, nagyon gyerekbarát, sok a nagycsaládos, templomba járók is. De a templomban ki van írva, hogy a babával kívül kell maradni...vicces, mi?:) Tehát a válasz: sehogy, mert be se mehet.
2012. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk gyerekbarát hely nem igazán van, pedig Budapest. Az ifjúságinak kikiáltott mise sem az, illetve mi reggel 9-re nem vagyunk képesek elmenni. Nem akarjuk, hogy a vasárnap reggel is kapkodásból álljon, elég az a többi napra.

Bár egy évesem jelenleg nincs, mi is addig tudtuk őket magunkkal vinni, amíg nem másztak még.

Jelenleg leginkább úgy oldjuk meg, hogy két hetente járunk. Egyik héten a férjem megy el, másikon én.

Én a 4 évesemet sem igazén tudom magammal vinni. Lehet, hogy elszúrunk valamit, de azt szeretnénk, ha megszeretnék a misére járást, és az nem történhet úgy, hogy egy órát fegyelmezéssel töltünk.

Én magam 15 évesen keresztelkedtem, így nincsenek gyerekkori emlékeim, a férjem hasonlóan, így ezért is nehéz ez a dolog. De majd csak belenövünk. :o)

2012. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 12.16-os válaszoló!


Nagyon megdöbbentem , azon amit írtál. Hogy egy templomra ki van írva , hogy nem lehet bemenni csecsemővel ez azért nagyon durva. Felháborító dolog!!!!

Nálunk azt mondta a pap , hogy őt nem zavarja , ha járkálnak mise alatt a gyerekek ,ha nem kiabálnak. Ennek ellenére nem járunk misére , ha nem alszik a baba , akkor csak szenvedés lenne neki.Majd ha nagyobb lesz (iskolás kortól), akkor majd járhatnak , ha akarnak.

2012. jan. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

off:12.16-os merre laksz?

Ezt amúgy én is felháborítónak tartom....

2012. jan. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk van gyermekmegőrző csoportszoba, itt nagyon sok a kisgyerekes család. Én is felvigyázok. ref.templom.
2012. jan. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

mi egy éves koráig szinte naponta vittük, aztán nem hordtuk,mert hangoskodott, és nagyon aktív volt :) mi sem tudtunk odafigyelni, most 1,5 éves és újra visszük, szint meg sem szólal, nagyon szeret járni, egész nap azt emlegeti, hogy oda menjünk. De a várandóságom alatt minden nap mentem misére, és szerintem ezért is szereti annyira.

amugy nem különösen gyerek barát a templom, de vasárnap sok a kisgyermekes család.

2012. jan. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
12:16 vagyok. Nem akarnám pontosítani, Buda környéki település...nekem is furcsa volt, de itt ez van sajnos.
2012. jan. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!