Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen müzlit adhatok 10,5...

Milyen müzlit adhatok 10,5 hósnak?

Figyelt kérdés
Olyat amit a felnőttek esznek? Cerbona? Milyen ízűt? Néha olyan kemény dolgok is vannak bennük, hogy még nekem is elég megrágni :))
2012. jan. 22. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért akarsz müzlit adni. Ha nincsenek őrlőfogai, nem tudja elrágni! Lenyeli egyben vagy öklendezni fog tőle.
2012. jan. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Szinte az összes müzliben van méz, amit nem kaphat ennyi idős gyerek! Szerintem sem kell még neki!
2012. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Müzlit én sem adnék, viszont helyette tudom javasolni pl. a Milumil gabonapépet, azt 6 hónapos kortól lehet adni, bele tudod keverni tejpépbe, rizspépbe, gyümölcsbe, stb.
2012. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nagyon sok helyen olvasom a müzlit. Ezért kérdeztem rá, hogy ki milyen müzlit ad, vagy mit ért müzli alatt. Gabonapépet szokott enni, azt ismerem. Azt hittem van valami speckó babáknak való müzli, vagy valami a DM/Rossmann-ban...
2012. jan. 22. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Müllerben van a Milupának egy müzlis pépje. Kicsi golyócskák vannak benne, illetve gabonapehely is. Ez 10 hónapos kortól adható. Alapból vízzel kell kikeverni. Olyan az állaga, mint a tejpépnek. De én pl. joghurthoz keverem.
2012. jan. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van babának való müzli,Hipp márkájú. Semmilyen kemény darab nincs benne.
2012. jan. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!