Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Mit csinálnátok...

Anyukák! Mit csinálnátok ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A testvérem az ő gyerekét és az én babámat elakarja vinni fotózásra hogy legyen a gyerekeknek közös képük.nektek lenne kifogásotok ha ilyen helyzetben lennétek?engedjem vagy ne engedjem?
2011. jún. 25. 14:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne engedném?! Nem értem, mi kifogásod van ellene, hogy a gyereked az unokatestvérével legyen lefényképezve. Szerintem szép dolog, hogy a tesód ezt felajánlotta.
2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én engedném, szerintem tök jó dolog. Bár mennék én is, mert az én fiam elég szeleburdi, így sokszor csak rám hallgat. De míg pici volt, akkor is szívesen vittem volna, ha az én tesóm talált volna ki ilyet.
2011. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi minden évben csináltatunk uncsitesókkal közös képet!Mamáknak, nekünk, emlékbe!!
2011. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

nem értem mi ellenvetésed lenne?

én örülnék ha csinálnának a babámról ilyen képeket csak nincs pénzem rá :(

2011. jún. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?menj velük te is,és akkor nem lenne egyedül a gyereked...de amugy ez a dolog kérdésként meg se fordulna a fejemben,mert elengedném természetesen.
2011. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én mennék de nem hivott és nem akarom magam felajánlani
2011. jún. 25. 14:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez nem felajánlás, Te vagy az Édesanyja. Én is mennék a fiammal.
2011. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én csak akkor engedném, ha én is mehetnék!Az én fiam nagyon anyás, meg amúgy sem szívesen hagynám másra!!

Ha a tesód, szerintem , nem lehet gond, hogy Te is menj!

2011. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát én nem adnám oda a babámat senkinek, hogy menjen vele, legalábbis baba korban nem adtam volna oda, de mondjuk ő 3-4 hós korától nem is tűrte hogy más csináljon vele bármit, mint én. szóval evidens h vagy megyek én is vagy a baba sem.
2011. jún. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy eleve úgy gondolta, te is mész a gyerekkel?

Nálunk még kicsi a fiam, 1,5 éves, de úgy biztos nem engedném el senkivel, hogy csak idejön és elviszi. Nem is azért, mert pl a tesómban meg a szüleimben megbíznék, de nem ez a módja szerintem. Kérdezze meg, mit szólok hozzá, megengedem-e, és mehetnek.

Meg ez attól is függ szerintem, hogy milyen a viszonyod a testvéreddel, a gyereknek az unokatesójával.

2011. jún. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!