Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy- másfél év körüli babátok...

Egy- másfél év körüli babátok tud nyugodtan ülni?

Figyelt kérdés
A lányom szinte állandóan mozgásban van. Csak akkor ül nyugodtan egy kis ideig, ha mesekönyvet nézeget. Az ölembe pl. nem tudom ültetni, mert rögtön menne..
2012. jan. 23. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:

:)

...és lesz, amikor már a meséskönyv sem fogja érdekelni.

Ismerős helyzet. :D

2012. jan. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem csak ha már álmos ölembe bujik és elszenderül, csak akkor
2012. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A lányomat babakocsiban altatom, ott már nagyjából nyugton van. Egy ismerősöm fia olyan nyugton tud lenni.. szépen elül az anyja ölében. Lányomat pelenkázni sem lehet fekve, azt is állva kell :-D
2012. jan. 23. 12:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 16 hónapos, és gyakorlatilag 1 percet sincs nyugton napközben. Éjjel gyönyörűen alszik, aztán reggel estig teker ...... a mese kb 4 percig köti le, mesekönyv szinte egyáltalán nem, és pakol-hurcibál mindent egész nap.
2012. jan. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Változó. Attól függ, milyen a kedve, és hol vagyunk.

Rokonoknál, ismerősöknél simán eljátszik egy szó nélkül. De itthon, ahol kiismeri magát, sokszor egész nap meg sem áll. Akárhová megyek, jön utánam, pakol mindenhol.

De itthon is vannak napok, amikor leül, és szépen eljátszik.

2012. jan. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lányom a babakocsiban sem marad meg, de már régóta. Sok dolga van, de annyira nem zavar, hiszen most ez a dolga. Persze örülnék, ha lenne fél perc nyugi, de hát ez van. Lesz ez még így se.

Egy dolog köti le, ha megnézheti az Alma Együttes valamelyik videóját. :) De ez sem túl hosszú idő...

2012. jan. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1éves, nagyon ficergős, elmentünk pl kerekítő órára, 7gyerek ült 7anyuka ölében, az enyém meg szépen körbemászta az egész foglalkozást én meg rohangáltam utána, megjegyzem, én sem vagyok egy egy helyben ülős. Teljesen rendben van a dolog:-)
2012. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!