Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyikre váltsak: Huggies,...

Melyikre váltsak: Huggies, Pampers Pr. Care, Libero?

Figyelt kérdés
Babám 5 hónapos, és 1 hónapja kb, hogy a pncja mellet nagyon piros. Pampers active babyt használok kezdettől, de lehet, hogy már nem elég jó az. A comjait is kidörzsöli. Sudocremmel kenem azóta de nem akar mólni. Szerintetek melyiket próbáljuk ki?
2012. jan. 23. 18:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%

A pampers az egyik legrosszabb minőségű pelenka. Volt, hogy én is vettem, szegény gyerek olyan büdös pisiszagú lett benne rögtön... Nekünk a Huggies vált be, csak arra kell figyelni, hogy nem ugyanaz a méretezése, mint a többi pelenkának. Ha pl. 3-as méretet hordotok, akkor a Huggiesból lehet, hogy kell már a nagyobb.

Amikor eléred az alsó súlyhatárát a következő méretnek, váltani kell. De ha egymás mellé teszel pl. egy 4-es Liberot meg egy 4-es Huggiest, az utóbbi láthatóan kisebb.

A babád puncijára és combjaira meg ne Sudocreme-t tegyél, nagyon sok káros adalék van benne, próbáld ki a foreveres propolisz krémet, az a legjobb, pillanatok alatt használ.

2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a Pampers kidörzsöli, a Libero még jobban ki fogja, az szorosabb. Esetleg fehér Pampers-t próbáld, nekem nagyon bejött. Sokkal jobban szívja a nedvességet is. Még a Tesco-s is jó, azt mondják, meg a Lidl-s
2012. jan. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Pamperst akkor sem adnék a gyerekre ha ingyen adnák, a legrosszabb pelenka, 10-ből 8-szor átázik és büdös!
2012. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
= hónapos a kislányom, kezdetektől a pampers praemium care - t használjuk, és semmi gond nincs vele, nem is értem miért írnak ilyen rosszakat??? nekünk nagyon bevált, nem pisi szagú a kislányom, nem ázik át ( éjjel sem, pedig van, hogy 10 órát is rajt van), egyszer nem volt piros a popsija...
2012. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
7 hónapos - elnézést
2012. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
én ilyen korában huggiest használtam,ám mikor már aktívan mozgott a lányom,akkor sokszor volt baleset,illetve a nedszívással sem voltam megelégedve,hiába váltottam nagyobbra.akkor kipróbáltam a liberot és azóta azt használom,nagyon megvagyok vele elégedve.volt hogy vissza tértem a pampers activ babyre,de a végén mindig a liberónál kötöttünk ki,úgyhogy én már nem kísérletezem,dm-ben olcsóbban megkapni mint nagyobb szupermarketekben.
2012. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

nekem extraérzékeny bőrű a kislányom. 6 hét volt mire a kórházi pelustól emúlt a kiütése. Elmentem egy pelusboltba ahol feltettem a nagy kérdést. a pamperst vagy a huggiest ajánlották mert a szaküzletet vezető árus szerint a liberora gyakrabban lesznek allergiásak. A pampers nekem nem volt jó alakú így rátettem és egyből le is vettem:D (premium care). husis a babám és nem illeszkedett. Aztán kibontottam a huggies prémiumot. Azóta azt használom csak a méret más. SZerencsére azóta 1 db pötty vagy pír sincs. Nekünk mindenféle gyógyszertári krémmel is kenni kellett amit orvos írt ki receptre.


Egyébként 12 órát bírnia kell neki. nekem ki is bírja az éjszakát átázás nélkül. Még csak a 3-as méretnél járunk de az 1-2vel sem volt semmi ban. Szerettem hogy elöl-hátúl gumis és a comjainál is duplagumi van.


Remélem tudtam segíteni.

2012. jan. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kipróbáljuk a Huggiest akkor elsőként.
2012. jan. 24. 07:01
 9/20 sumergo ***** válasza:

Nekünk a Huggiesból mindenhol kifolyik, ahol lyuk van rajta. Combok mellett a záró gumizás mellett is kifolyik a kaka, meg a háta is hiába gumis, ott is volt, hogy kifolyt. Mi csak a Pampers premium care pelust használjuk. Maximálisan elégedett vagyok vele. Még van a Huggiesból is, nappal azért rá szoktam adni, hogy elfogyjon, de nekem abban pisiszagú a kislányom, nem is kicsit, meg aztán ha kakil is, akkor minimum a bodyt le kell cserélnem, mert kakis lesz a széle. Próbáltuk a Liberot is, az nem volt annyira rossz mint a Huggies, de az sem győzött meg, néha ott is volt baleset.

A kislányomnak a Pampers Premium Care a legjobb, ő inkább vékony testalkatú, lehet hogy azért.

Sokszor írtam már, nem kell leszólni egyik márkát sem, mert nem egyformák a babák, sajnos próbálkozni kell.

2012. jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
A Pampers nekünk egyáltalán nem vált be, olyan vékony,hogy az én kisfiamnak nem sokáig bírta, pedig már 1,5 éves.A Huggies ami 12 órát kibír, az talán 1,5 órát kibírt.Alig vártam, hogy ezek elkopjanak.Nekünk a Babydream és a Libero vált be.
2012. jan. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!