Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit és mit foglalkozik,...

Csill79 kérdése:

Mennyit és mit foglalkozik, játszik 1 év körüli babátokkal párotok, férjetek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig együtt vacsiznak, és ő fürdeti. Ezen kívül mindenféle "fiús" dolgokat csinálnak. Autóznak, labdáznak, ja és mindig keresnek valamit, ami nincs meg...:)))Ha extra sürgős dolgom van, akkor nyugodtan elmehetek, hétvégén általában kettesben mennek sétálni.
2012. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én párom etetésben, öltöztetésben, pelenkázásban, fürdetésben segít. Egyébként általában még csak ilyen kisebb időket vállal be játszásban, míg porszívózok vagy boltba megyek. játékos birkózás, mondókázás a legkedveltebb játékuk.
2012. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Férjem a fürdetést vállalta magára kezdetben, most jó, ha 4-szer megfürdeti egy héten. Esténként amikor a munkából hazaér, ad falatokat az ő kajájából kisfiunknak, de egyéb etetést nem vállal. Lényegében csak hétvégén szakít időt rá, hogy kisfiunkkal foglalkozzon, az kb. 0,5-1 óra/nap. Eddig az 1 év alatt egyszer éjszakázott babónk mellett, amikor én már teljesen kidőltem (25 órán keresztül talpon voltam, mert összejöttek a dolgok). Mintha alább hagyott volna a lelkesedése, vagy tudomisén. :( Férjem már nagyon várja, hogy önállóan járjon fiunk, talán akkor több időt fog Vele tölteni, arra gondoltam, hogy nem tud még Vele mit kezdeni, még túl kicsi neki. :S
2012. jan. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
naponta egy órát tuti játszanak, formabedobós, montesszori piramis,hintáztatja, vagy csak ül, a gyerek meg pakol, adogat neki.Ha megkérem, akkor tisztába teszi, megeteti, hétvégén együtt játszóterezünk és neki is rögtön elalszik a Manó délután is, este is akár. Igazán nem panaszkodhatok:-)
2012. jan. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A párom sokat dolgozik, de amikor itthon van, akkor sokat foglalkozik a lányunkkal. Igaz ő már 23 hónapos lesz. Van sok hibája a férjemnek, de ebben az egyben nem panaszkodhatok, tényleg jól elvannak együtt, tologatják a babákat a babakocsiban...:) Talán ő is egy nagy gyerek, ezért értik mg ilyen jól egymást...:)
2012. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő énekel nekik,amihez persze jár a vödrön való dobolás ezt nagyon élvezik sőt pont tegnap nevettünk egy jót a férjemmel mert elkezdett énekelni a kicsik meg rohantak a vödörért és hozták neki.Együtt fürdenek ,pelenkáz ha kicsit lazulni akarok mint pl:egy kis alvás mert ők még éjjel kelnek akkor bemegy a szobájukba és szépen játszanak,vagy ha az idő engedi,elviszi őket sétálni.Érdekes mert a férjem csak szerbül beszél velük és neki sokkal hamarabb odaviszik amit kér tőlük ,biztos jobban tetszik nekik az a nyelv;))
2012. jan. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!