Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Unom magam a neten....

Anyukák! Unom magam a neten. Ti milyen oldalakat nézegettek, ami lehetőleg nem babával kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Szeretem persze ezeket is,hisz ezért vagyok itt is,de szeretnék ebből néha kikapcsolódni,és mással foglalkozni.Tudtok vmit ajánlani?
2012. jan. 23. 22:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kapu.hu és itt a napi 40 érdekes kép. Eszméletlen jók, napi program.:)
2012. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalak. Iwiw, Facebook. :)
2012. jan. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
www.kurucinfo.hu
2012. jan. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálam is a kapu.hu van. :)
2012. jan. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi,megnéztem a 40 érdekes képet,tényleg jó volt:)

Iwiw, facebookot én is nézem,annyira nem köt le h csámcsogjak az ismerőseimen.

Hirdetéseket nézek még,jófogás,tesz,vatera.

Régen foglalkoztam csillagászattal és részecskefizikával,és azokat tanulmányoztam a neten,akkor az olyan jó volt,totál ki tudtam kapcsolni a malomkerékből.Mostanra kicsit kiszerelmesedtem belőle,és nincs új hobbim azóta:(

2012. jan. 23. 22:56
 6/14 anonim ***** válasza:

én ezen csámcsogok naponta:-):


[link]

2012. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Habár nem net, de én a héten vettem magamnak egy joy-t és egy cosmopolitant...:) egyrészt rám tört a szabadidő, mert leállamvizsgáztam, másrészt én is kiakartam már törni a pelenka-hiszti-cicizés ördögi körből...:) az már más kérdés, hogy amikor elkezdem őket olvasni, egyből az az érzésem, hogy totál nem nekem valók...:) de épp itt olvastam a napokban, hogy tök jól kielégíti a sekélyes butaság utáni vágyat...:DD
2012. jan. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

De azért linkelek néhány oldalt, amit mindig megnézek, ha netre jövök:


[link]


Jesszus, nincs is más...:)) e-mail, időjárás, etr volt korábban, és itt lógok mindig a gyakorin...:)))

2012. jan. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

index, honfoglalo, facebook, teszvesz, hotmail, youtube, ikea, az egyetem honlapja ahova járok... mást én sem tudok :(

Pedig nekem is jól jönne valami új ötlet, mert én is unom magam... :( ehh.

2012. jan. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Más kategóriákat nem nézel? Én szoktam a családi kapcsolatok-egyéb kérdéseket és a szépség-divat kategóriát.

Femina.hu-t szoktam még olvasgatni, meg a teszveszen, vaterán nézelődöm, ja meg recepteket szoktam keresgélni.


A 7. 23:18-as válaszolónak üzenném, hogy ha legközelebb női újságot akar venni, akkor Éva magazint vegyen. Nem tudom hány éves, de az Éva 25 felettieknek van és sok gyerekkel kapcsolatos dolog van benne. Régen én is Joy-t és Cosmo-t lapozgattam, de azok inkább csak a 20 éves gyerektelen csajoknak szólnak :)

2012. jan. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!