Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Unom magam a neten....

Anyukák! Unom magam a neten. Ti milyen oldalakat nézegettek, ami lehetőleg nem babával kapcsolatos?

Figyelt kérdés
Szeretem persze ezeket is,hisz ezért vagyok itt is,de szeretnék ebből néha kikapcsolódni,és mással foglalkozni.Tudtok vmit ajánlani?
2012. jan. 23. 22:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Épp ugyanezen gondolkodtam, mikor megtaláltam a kérdést. Az a baj, ha unatkozom, elkezdek vásárolni :// Nézelődök a vaterán, egyéb oldalakon és hát így...a kaput megnézem én is...
2012. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A korábban felsoroltakon kívül én még sportoldalakat szoktam nézi, illetve a napi.hu-t tájékozódás céljából, kikapcsolódás gyanánt a kulturpart.hu-t. Költekezésképp pedig a meska.hu-t szeretem :)

Fényképeket a flick.com-on szoktam nézegetni.

2012. jan. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,tippeket:)

De igen,itt a GYK-n is szoktam mást is nézni a gyerekvállalás témakörön kívül,politikát,természettudományokat,szerelem-szex és bőr és hajápolást.Csak már unom úgy egészében a GYK-t is.

2012. jan. 24. 12:51
 14/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm, az Éva magazint meg fogom nézni!:)

Egyébként eszembe jutott még egy oldal:


nosalty.hu

Sok jó sütit csináltam már meg innen!:)

2012. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!