Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2éves kisfiamnak 3-4 hetente...

2éves kisfiamnak 3-4 hetente tüszös mandulagyulladása van mivel tudnám kivédeni? Hogy ne keljen ennyi antibiotikomot szednie mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 10:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem nagyon lehet kivédeni. Én már megpróbáltam mindent. A vitaminoktól a homeós bogyókon keresztül mindent csináltunk már, még volt, hogy nyár közepén az üdülést kellett félbeszakítanunk a mandulájuk miatt. Aztán a nagyobbak már kinőtték, nekik már csak ritkán van. A nagyoknak ráadásul magas lázuk is szokott lenni tőle a kicsinek nem igazán, csak az orvos látja, hogy a mandulája gyulladt be. Nekem az orvosunk azt mondta, hogy jól dolgozik a mandulájuk, ha nem lenne, akkor ugyanezek a gyulladások a tüdejükre vagy más szervekre húzódnának.
2012. jan. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha gondolod én tudok neked javasolni egy zseniális fül-orr gégészt (gyerek és felnőtt doki is), hátha Ő tud neked valami okosat mondani! Nekem kisgyerek korom óta rengeteg gondom volt a fülemmel és a manduláimmal is és Ő hozott helyre hosszú évek küzdelme után. Ha gondolod elküldöm neked a nevét és elérhetőségét (persze ha van jó saját dokitok, akkor ne válts).
2012. jan. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!