Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én nem tudok normális...

Csak én nem tudok normális babakocsit találni?

Figyelt kérdés
Ami nekem fontos újszülöttnek való,könnyű,ne legyen mini a kosara,beleférjen a baba 2 éves koráig ne szorongjon benne.
2012. jan. 24. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is keresem a megfelelőt:-)
2012. jan. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kerria ***** válasza:
touragoo neptun? az sem jön be nektek? Én most kaptam, és eddig meg vagyok vele elégedve. Ha több pénzünk lenne, akkor jobban tudnék válogatni...
2012. jan. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2012. jan. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ekem ilyen van minden szempontbol jo csak a sulya :( meg tul


[link]

2012. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Újonnan, vagy használtan is jó?

Használtak közül jó szívvel ajánlom (városi körülményekre) a Ped Perego Veneziát. Már nem gyártják, lehet, hogy van "utódja", nem követem a márkát, de nekünk ilyen volt, és szuper.

2012. jan. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is hatalmas drámaként éltem meg a babakocsi után való futkosást. Praktikus 3 multifunkciós és SZÉP babakocsit kerestem. Szempont volt, hogy rózsaszyn legyen és hogy a kereke felfújtatható. Ez utóbbit nagyon sokan ajánlották, hogy kevésbé rázza. Ráadásúl ha lejjebb engedne (soha nem fordult elő) akkor könyebb felfújtatni mint elkopott kerék miatt rohangálni alkatrészként. Az idősebbek megkérdezték, hogy nem-e lyukad ki a kereke:D Hát mentem vele már sokszor kaviccsal felszórt utakon amik játszóterek köré szoktak szórni. Nyilván ha törött üveget látok akkor kikerülöm...de soha semmi nem történt pedig meghajtottuk.

Végül a Tako Jumper X rózsaszín babakocsiját választottuk. Ez egy nagyon szép teljesen rózsaszín babakocsi. Fekete bőr markolatú a tolókar aminek a magassága állítható (én 160 cm vagyok apuka meg majdnem 2m) Van hozzá pelenkázótáska, babahordozó szűkítőbetéttel ami autóba való és 11 kg-ig jó ehez is lábzsák esővédő, szunyogháló és vázra csatlakoztatható adapter, illetve rózsaszín napernyő is van hozzá. A babakocsi a vázon kívül még 2 részből áll. Egy egész merev mózes amit külön önmagában kell a vázra rakni. Nagyon könnyű. Csak rá kell hejezni és ütközésig tolni a vázon amíg kattanást nem hallasz. Leszedni pedig 2 pöcök megnyomásával szintén egyszerű. Ebben belül van még a matrac mögött egy előre dönthető rész. Kb úgy működik mint egy vasalódeszka. Amilyen fokozatra szeretnéd dőlíteni abba a kis mélyedésbe állítod bele a kitámasztót. Ez fél éves korig ajánlatos. Ezután az egészet le kell venni és egy másik nagy részt kell felhelyezni. ilyenkor már sportbabakocsiként funkcionál. ennek a lábrészénél szintén fekete bőr van ami strapabíró. Egy kallantyú segítségével állítható a háttámla dőlésszöge. Vannak kicipzározható részei is ahol napfényt engedhetsz be és hálós. Már mostam többször is a pelenkázótáskát is csak bedobtam a gépbe és semmi baja nem lett. Minden eleméhez van külön lábzsák, szúnyogháló, napernyő. A váz egy mozdulatta lapra csukható és természetesen fék is van rajta.



Világos rózsaszín, világoskék és világos színekben kapható.


A régebbi mondellek nekem annyira nem tetszenek és csak ez a modell főleg azért mert ennek van fekete bőr borítása több helyen is. a hordozót külön kellett megvenni, de nyilván egymás mellett volt a 2 termék:D

2012. jan. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


ezt a képet találtam a rózsaszínről ami nekünk van. Annyi különbséggel, hogy nálunk a sportrész lábánál lévő középső rész végig fekete bőr. Sajnos erről a modellről már nem találtam képet, de nagyon minimális az eltérés.

2012. jan. 25. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Peg Pérego (vagy Mamas and Papas) összes modellje alkalmas erre. Ez a védjegyük, könnyű, kis helyen elfér, és extra minőség.

Nekünk Pliko Switchünk van. Nagyon szeretem, könny vele a tömegközlekedés, és nehezebb terepen is simán elmegy.

2012. jan. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!