Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt így 1 év elteltéve...

Más is volt így 1 év elteltével a szülés után? Miért van ez?

Figyelt kérdés

A gyermekem 1 éves elmúlt, és eddig se nagyon, de most már abszolút nem kívánom a szexet. Tehernek érzem az egészet. Beszéltem a párommal is. De nem vele van a gond. Egy férfit se (még mielőtt valaki félre értené - nőt sem!!) kívánok!

Mit tegyek? Mivel tudnám ezt a problémát kezelni? Egyszerűen már utálom az estét, mert a párom olyankor szeretné, utálom a hétvégét, mert akkor is próbálkozik.

Volt már valaki így? Mi a teendő?


2012. jan. 24. 17:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Jól hangzik ez a fagyöngy tea kúra. Meddig alkalmazzam?
2012. jan. 24. 20:32
 12/19 anonim ***** válasza:

Én csalással fogytam le:D Van egy étvágycsökkentő kapszula amitől teljesen nem érzel éhségérzetet. Se gyomorkorgás semmi. Neten bukkant rá anyukám aki akkor kezdett fogyózásba. Sajnos oldalt nem tudok adni,mert nem én rendeltem. Azt hiszem vaterán keresztül bukkant rá. Hoodia P57 a neve. akkor 2-3e ft volt kb egy hónapra. Most sem lehet vészesen drága. Valami kaktuszkivonat. Arra viszont figyelj, hogy olyan helyről rendelj ahol látod, hogy más is rendelt már, mert hamisítják sok helyen. Az az eredeti amin egy hologramos matrica van. Nem mondom hogy a szemed nem fogja megkívánni az édességet ha olyan fajta vagy mint én. Viszont mivel nem érzed éhesnek magadat így feleannyira fogod kívánni ami épp elég ahoz, hogy lemondj róla.

Én eléggé reálisan látom a világot és nem hiszek a humbug megoldásokban. Valami vagy használ vagy nem. Ennél pedig az első szem után éreztem, hogy nem vagyok éhes.

Sokan mondják majd, hogy nem egészséges, hogy ilyen gyorsan lefogysz stb...de az sem egésszéges hogy ilyen gyorsan híztál. Gondolom neked is kikészültek a hajszálerek a lábaidon terhesség alatt...épp eléggé megviseli a plussz súly a tested. Ha sehol nem találod akkor 1-2 nap múlva amikor unokázni viszem hozzájuk a gyereket megkérdezem majd, hogy vaterán milyen felhasználóneve volt ahonnan vette.

2012. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Oké mindenképp utána nézek holnap.

Persze, hogy kikészültek, már a terhességem előtt megjelent egy viszér, ami a nagy hízásnak köszönhetően jobban látszik. Na meg a hasamon szétdurrant a bőr, ami már azért szépen elhalványult, de a "lógó" bőr még ott van. Neked feszes lett a hasad? Hány hónap alatt fogytál le és mennyit?

2012. jan. 24. 21:01
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szívesen segítek neked lefogyni. Semmibe nem kerül. Sem gyógyszer, sem torna nem szükséges. Csak kitartás, magaddal szembeni őszinteség és hit. Egyetlen filléredbe nem kerül. Az éhségtől sem fogsz szenvedni. Csak bizonyos szabályokat kell betartani. Visszatérhet a súlyod és az önbecsülésed.
2012. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

nekem 15 maradt meg de utána feladtam a mindenféle fogyókúrát és egy hét alatt majdnem még 5öt szedtem fel...20 kg meg hát..nah kikészített. Semmi kitartásom nem volt hiába elhatároztam. Néhány nap alatt feladtam. Baba mellett egyszerűen úgy éreztem, hogy magamra nincsen időm. Se hogy főzzek igazán (mirelitkaja 2 perc alatt kész). Az energia meg kellett ahoz, hogy a kislányom igényeit ki tudjam elégíteni. Most se tudnék ditákat összeállítani és tűzön vizen tartani is őket. Plána a ne egyek 5-6 után...Ha picúrom épp nyűgös vagy beteg és minden percben az ő kívánságát lesem és minden másodpercet rááldozok akkor 1: nem érdekel hogy mit eszek, csak örülök ha valami kézbeakad. 2: ha 6 után alszik el éppen akkor nyilván akkor járok majd rá a hűtőre. Egyszerűen felborult az életem. Amit jelenleg szeretek, mert így sikerült elérnem a boldogságomat. De magamra odafigyelni gyerek mellett nem tudtam eléggé. 20 kghoz pedig olyan akaraterő szükséges amire én azt mondom, hogy 20 gyereket szülök inkább... 6 hetes korában megvettem egy fitnessbérletet...egyszer sem tudtam elmenni mert nem volt rá időm, nem tudtam megoldani hogy vigyázzanak rá, vagy egyszerűen inkább aludtam, mert kimerültem.


Én 22 kgot fogytam le fél év alatt. 18 3 hónap alatt ment le. az első 10 pedig 1 hónap alatt. Sajnos ahogy haladtam előre annál lassabban ment le, de olyankor már nem mértem magam minden nap, már nem volt akkora az őrület. Nem éreztem magamat kimerültnek, mintha nem lett volna rá szükségem. Így most 2 kgal kevesebb vagyok mint terhesség előtt.


nekem is rengeteg csíkom van és most fogom megcsináltatni egy bőrcsiszolásos kezeléssel ami hegeket tüntet el méhozzá úgy, hogy lassan lecsiszolják a felső bőrrétegeket amíg új nem nő ez pedig nyilván feszesebb is. Két barátnőm fejezte be nemrég. Bevallom először nem mertem és kíváncsi voltam, hogy milyen eredménye lesz. Elképesztő, hogy mennyire megváltoztatta. Még ugyan szolizni nem mehetnek és néhány halvány foltocskát közelről látni, de én álmomban sem képzeltem ilyen eredményt. 7500 ft volt egy kezelés és 1 hónapon belül csináltak 8-at mindkettőjükön. Egy hónap alatt...bár azt mondták nem a legkellemesebb nem is igazi fájdalom. Még itthon meg kell szervezni, hogy arra a 8 kezelésre legyen időm a hónapban, mert én vagyok az ügyeletes mindenes anya:D De mindenképpen megoldom.

2012. jan. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

21:05!

Minden megoldás érdekel, csak hogy lefogyjak!


Nem semmi kedves utolsó, hogy hogy lefogytál! Gratulálok hozzá!!!

Egyébként nálunk is így van, hogy nem túl sok a segítségem és mindent nekem kell megoldanom a kertes házban. Nyáron meg főleg, mert a párom úgy dolgozik, hogy reggeltől estig! :(

2012. jan. 25. 09:10
 17/19 A kérdező kommentje:
Légyszi kérdezd már meg a felhasználó nevet! Nem találok olyan matricásat! VAgy csak vak vagyok! :)
2012. jan. 25. 14:06
 18/19 A kérdező kommentje:
Sikerült elkérni a nevét?
2012. jan. 31. 17:59
 19/19 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy már nem onnan rendelt a végén ahnem az oldaláról.

[link]

Sok sikert!


(Bocsi, csak közben apának van egy kis dolga néhány napja és kislányom rajtam csüng)

2012. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!