Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés után mennyi idő eltelté...

Szülés után mennyi idő elteltével kaptátok meg a gyest?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 29. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
Azt majd 2 év múlva kapjuk szülés után. Addig van először a tgyás, majd utána a gyermek két éves koráig gyed.
2010. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én Tgyást kaptam. 8 nappal a szülés után adtam fel a papírokat, de csak 3 hónap múlva kaptam pénzt (családit és a Tgyást is), mert "adatbázishiba" miatt nem vették észre, hogy az állítólag elutalt pénz nem jött át a számlámra.... Addig egy fityinget se kaptam, még a 3 nagy után se jött a családi... miután felhívtam őket (Kecskemét, MÁK), utána másnap már itt is volt....
2010. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocs, Tgyás-t. Teljesen összekavarodtam, hogy mi mit jelent. köszi.
2010. ápr. 29. 09:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az adatbázis hiba, csak kamu!!! Akkor is 3 hónap múlva küldik, ha nincs semmi baj a rendszerrel. De az egyszeri anyaságit, meg a családit hamar küldték.
2010. ápr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én július végén szültem, és szeptember elején a számlán volt a tgyás. A munkahelyem kifizetőhely, így mindent fizetésidőben utalnak, augusztusban igényeltem, és következő hónapban már utaltak.

ҝ

2010. ápr. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt se küldték, mindent egyben kaptam . Szept. 8-án adtam fel a kérelmeket, november végén kaptam egy összegben mindent...Kíváncsi lettem volna, hogy ha nem telefonálok, mikor kapom... Egyébként 30 napon belül intézkedniük kellene...
2010. ápr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Most ezért miért lettem lepontozva???? Az igazságot írtam, könyörgöm!!!!

Egyébként az én munkahelyem is kifizetőhely, úgyhogy mindent időben, mintha rendes fizetést kapnék.

2010. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

a tgyást nálunk a munkahely intézi. én 18-án szültem, 27én megjött a babánk taj kártyája, a párom bevitte a papírokat a munkahelyre tegnap azaz 28án és mondták hogy bérszámfejtik már a mostani fizummal!! elvileg akkor jövő héten már megkapom.

persze ez szerencse is, hogy ilyen hamar megjött a tajkártya.

a családi és anyasági támogatás nem tudom mennyit várat majd magára....

2010. ápr. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!