Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon aggodom 17honapos...

Cumimami kérdése:

Nagyon aggodom 17honapos kisfiam betegsege miatt. Komoly baja lehet?

Figyelt kérdés
3.napja lazasodik.reggel alig akart felkelni.bagyadt,sapadt.etvagya nincs.hanyt tegnap 2.napja nincs szeklete.
2012. jan. 25. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%

Igen aggódjál és vidd el orvoshoz.

3 napja mindenféle tünetet meg van és még a kedve is letört akkor már rég orvoshoz kellett volna menni.


ha meg voltál akkor miért itt kérdezed, és miért nem az orvostól?

2012. jan. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
MĂĄr 2-szer voltunk ugyeleten ejszaka,mert nem nagyon akart lemenni a laza,nem adtak neki injekciot,hanem irtak fel kupot.haziorvosnal is voltam vele,o irt gyogyszert.de aggodom.normalis ilyenkor az hogy nem eszik egyaltalan semmit?
2012. jan. 25. 12:13
 3/16 anonim ***** válasza:
3 Napos Láz esetleg???
2012. jan. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mulik el vidd korházba biztos bentfogják s kideritik mi a gond
2012. jan. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Piros a torka.azt mondta a doki hogy azert lazas es azert ment a hasa meg hanyt.azert itt is megkerdezem,mert amilyen idegesseg volt bennem mar arra sem emlekszek,hogy pontosan szorol-szora mit mondott.en nagyon aggodos vagyok.
2012. jan. 25. 12:17
 6/16 anonim ***** válasza:

Valószínű 3 napos láz lehet nekünk sem ment le bármit csináltam mr vizes borogatást csináltam csak az ért valamit....aztán elmúlt de addíg hiába adtam neki bármit...

Minden esetre elvinném....és megmondanám az ügyeleten hogy 3 napja nem javul....

2012. jan. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk egyszer volt ilyen és nemtudtk kideríteni mi az...mi házi orvosnál nem voltunk mert hétvége lett belőle...2 napja a láza nem ment le néha 39 de állandó 38-38.5 volt nagyon sajnltam és hát este mikor tetőfokára hágott a láz kúp és Heim Pál ott kapott még egy kúpot..3-4 féle láz csillapítóm volt..de 2 óránként kellett adni hogy nehogy 39 fölé menjen..már nagyon nehezen bírta akicsi is (1.5éves)és én is másnap megint mondták 3 napos láz borogatás a törzsre..lement 2 órára kicsit aludt a lelkem..de semmi javulás...Na most a kicsiről tudni kell ha álmos akkor a fülét bizergálja.. 2szer is voltunk éjjeli ügyeleten megvizsgálták mindíg de ugyanazt mondták 3 napos láz...

Mire aztán bent tartottak minket még 2 napig nem ment le a láz mire nagy nehezen mikor már vénába kapta az orvosságot kiderítették hogy közép fültő gyulladása van...utána a kezelésnek hála láztalan 2 napunk volt még a Heim Pálba és irány haza....nem semmi volt teljes mértékben megértelek ..mikor azt látod nem tudsz mit tenni és ez a kicsit hogy megviseli nem tud pihenni sem és nagyon nem jó a kis szervezetének hogy állandó lázban van a teste....Vidd el azt javaslom,és vizsgáltasd ki az ügyeleten!!Jobbulást!!

2012. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
azt mondta a doki,hogy ha holnap is lĂĄzas,vigyem le a hĂĄziorvoshoz.
2012. jan. 25. 12:31
 9/16 anonim ***** válasza:
Baccca meg az orvos üzenem ..miért kell egy gyereket napokig kínozni. mikor van rá gyógyszer és lehetne azt adni!!!!!
2012. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Azt mondtak,hogy ezzel nem fektetik be a fiamat.erdekesek ezek az orvosok.

egyebkent foleg ejszaka megy fel a laza.milyen hazi lazcsillapitast tudtok ajanlani?Ami tenyleg hatasos

2012. jan. 25. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!