Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltak a szüleitek,...

Mit szóltak a szüleitek, mikor bejelentettétek, hogy jön az unoka? Mindenkinél örültek és nagy volt a boldogság?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 15:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
A harmadiknál már nem igazán repestek. Olyat is kaptam, hogy "minek neked még egy gyerek"?
2012. jan. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hojé, álmuk valóra vált. tesóm gyermekei akkor voltak 14 és 12 évesek. sírva fakadtak mindketten. sajnos ez a sírás még nagyon nagyon sokszor megismétlődött, hol örömben, hol bánatban, koraszülött lett a lányom. most 1,5 éves és mondhatni szemük fénye. a zord nagypapi szívét totál meg tudja lágyítani :)


és kedves kérdező? csak nem gond van nálatok? :(

2012. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim nagyon örültek, most jön a második unoka. A férjem szülei elintézték egy "hm, jó" válasszal, ott ők az 5. és 6. unoka. Nem is foglalkoznak velünk úgy.
2012. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

anyósék: örültek, boldogok voltak!


apukám: örült, főleg mikor kiderült, hogy kisfiú (első fiú a családban :D)


anyukám: zokogott és arra kért, hogy vetessük el (tervezett baba volt, 10 év után...)

2012. jan. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3. vagyok. Nálunk édesapám a mai napig mondja, hogyha nincs Benedek, ő már nem élne. Szívrohama volt, azóta is gyengébb, de imádják egymást az unokával.
2012. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Iszonyúan boldogok voltak. :) Szerintem akkor láttam őket a legboldogabbnak... :)

24 hetes kismama

2012. jan. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztjátok velem:) Nos az én helyzetem a következő: Apukám nem szereti a páromat, nincs rá oka, mindig kitalál valami mondvacsinált butaságot, hogy miért nem, rokonok sem értik őt, felesége is azt mondta szerinte mindenkivel ilyen lenne, na mindegy. Még nincs baba, de szeretnénk, és komolyan már most rettegek tőle hogy apukám esetleg majd nem fogja szeretni a gyerekemet sem? Olyan rossz ha erre gondolok.
2012. jan. 25. 16:03
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél az apám teljesen lefagyott,hetekig szólni sem lehetett hozzá, most a szeme fénye a 20 hónapos fiam. Anyám nagyon örült.

A férjem családja gratulált ugyan, de talán csak a nővére örült igazán. Após mondjuk lelkes volt, hogy fiú lett, a többi unoka ugyanis lány. (anyós és a férjem testvérei pont ezért nem örülnek annyira:()

A második kislány lett. Anyós, aki bevallottan "lányos nagyi" lelkesen jön, érdeklődik. Nekem ez olyan piszok szarul esik, itt van a gyönyörű kisfiam, és le se...ellenben a 2 hónapos kislányért odáig van.

A szüleim nála örültek, a férjem testvéreivel meg közben nagyon csúnyán összevesztünk, így nem tudom, mit szóltak.

2012. jan. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

4. És anyukád azóta már megbékélt a helyzettel? Szereti a kicsit?


8. Megértelek ez nagyon rossz lehet, szegény kisfiú arról igazán nem tehet, hogy nem lánynak született. Attól még ugyanolyan gyerek :(


Mindenkinek gratulálom a babához és sok boldogságot kívánok!

2012. jan. 25. 16:11
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Apukám nagyon örült mikor megtudta, anyukám sajnos nem élhette meg, pedig nagyon vágyott unokára... Anyósék az első sokk után szintén örültek(nekik első unoka), azóta is mind imádják és segítenek ahol tudnak, 5 hónapos a picur.
2012. jan. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!