Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szóltak a szüleitek,...

Mit szóltak a szüleitek, mikor bejelentettétek, hogy jön az unoka? Mindenkinél örültek és nagy volt a boldogság?

Figyelt kérdés

2012. jan. 25. 15:54
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim sírtak anyósomék,

--jaj de jó,kértek kávét??nem igazán tudják kimutatni amit éreznek vagy nem akarják nem tudom,de a gyerekeket szeretik.

2012. jan. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, kértek kávét?

Ez mekkora:):):)

2012. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim nagyon boldogok voltak, már évek óta nagyon várták az unokát, akkor voltak még boldogabbak, amikor az is kiderült, hogy ikreket várok. :-)
2012. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Amikor anyámnak mondtam, hogy már próbálkozunk, csak az volt rá a válasz, hogy még minek, ráértek. 3 hét múlva már pozitiv volt a teszt, akkor örült, de különösképpen még nem érdekelte a dolog. Aztán két hét múlva tudatosult benne hogy unokája lesz, na akkor hatalmas volt az öröm (akkor még csak 6 hetes voltam ) és úton útfélen azt újságolta mindenkinek hogy unokája lesz. Minden nap jön az unokájához, vagy mi megyünk fel hozzá, imádják egymást


Apámnak az egyik nőgyógyász haverja szólt, hogy terhes vagyok, na erre a hírre fel is hívott 5 év után, azóta jóban vagyunk, és sokszor találkozunk, pedig 6 éves korom óta nem látott


Aposom örült neki, de messze lakik, így még csak 2szer látta (most 6 hónapos), de imádja


Az anyósom egy idióta, a szomszéd faluban lakik, bérlete van, de szarik ránk, elvárná hogy én buszozzak ki a babával, na én meg nem ettem meszet, hála égnek nem sűrűn látjuk, mert mindig megsértődik, hogy nem ő van a közzéppontban, és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogy az neki kényelmesebb lenne. Ő látszólag örült amikor megtudta hogy terhes vagyok, de ezt csak kifelé mutatta így, egy hónappal később egyszer benyögte, hogy neki még meg kell emésztenie hogy nagymama lesz (51 éves, de még mindig 20 évesnek érzi magát), még az is bosszantja ha a sógoromék bejönnek hozzánk hetente, persze ő is bejöhetne velük és akkor nem kéne buszoznia, de esze ágában sincs (egy házban laknak).

2012. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

második vagyok. :)


közben a kávés sztoriról eszembe jutott anyós.

amikor ott bejelentettük anyós szava: de jó, akkor már lesz öt unokám. Megjegyzem ugyanezt mondta mikor a lányom élet halál között feküdt az inkubátorban hogy: akkor már van öt unokám.-és mindezt örömittasan.


kedves kérdező, ne érdekeljen mit szólnak mások, hiszen magatoknak szülöd azt a babát, a ti szerelmetek gyümölcse lesz! Apukád sem hiszem hogy ne tudna majd szeretni egy pici emberkét, aki majd önzetlenül oda megy hozzá, megfogja kezét. Ha úgy érzitek itt az idő, hát vágjatok bele, és csak magatokra figyelj.

2012. jan. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyósom nagyon mérges volt és nem is akart hallani a gyerekről. Mondjuk elmondani is alig mertük.

Azóta megváltozott (pedig azt terveztem, hogy meg sem mutatom majd neki), szereti, vsárolgat neki mindent.

Apukám nagyon örült.

Anyukám még fiatalnak tartotta magát ehhez, de végül hamar megbírkózott a helyzettel :)

2012. jan. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nálunk nem volt olyan nagy boldogság mint amikor a tesóm szült. A férjem anyjával ugyanez a helyzet. Neki is a mi kislányunk már a második unokája így nem volt olyan nagy boldogság mint amikor sógornőm szült. Most 6 hetes a kislányom, de nálunk negyed annyiszor nem jön egyik nagyszülő sem, mint a másik két unokához. Igazából minket a férjemmel nem nagyon zavar, de a kislány ha nagyobb lesz neki biztos rosszul fog esni. Ja és arról ne is beszéljünk ki mennyi mindent kapott szülés előtt és után. Mi meg megkaptuk a sok használt cuccot. Mert ez így szokás, hogy a második babának nem vesznek annyi mindent. elörökli az uncsiktól!!!!!!!!!!
2012. febr. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Két gyerekem van, egyiknek sem örült senki. A férjemet nem szeretik a szüleim, engem nem szeretnek az anyósomék. Mondjuk már az esküvőnknek sem örültek. Ehhez képest 16 éve házasok vagyunk, és nagyon boldogok.:)

A gyerekekkel szinte nem is foglalkoznak a nagyszülők, anyósom szülinapokon jön csak el, apósom akkor sem, viszont ő karácsonykor ad nekik nem kevés pénzt.

Az én szüleim pedig szülinap-karácsonykor küldenek postán 1000 ft-ot, de nem jönnek el. Viszont mindkét részről büszkén mutogatják a fényképeket, így minden kívülálló azt hiszi, szuper nagyszülők.:)

Hát ilyen is van. Csak a gyerekeimet sajnálom, mert nincs igazi nagymama-nagypapa az életükben, és szerintem ez érzelmileg a legnagyobb veszteség.:(

2012. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nálunk meglehetősen hamar jött a baba, így nagyon tartottam.. Édesanyám örült, apukám egy napig nem tudott a témához szólni (kicsit emésztette.. ), azóta viszont teljesen oda van. :) A mi kisfiunk már az ötödik unokájuk, de imádják.

Anyósék meglepődtek, de mivel ők borzalmasan vallásosak, persze örültek.

Párom nagymamája viszont ha akarta volna se tudta volna letörölni, hogy mennyire nem örül neki. Egyébként is egy önző boszorka, tőle nem is várok többet. :)


Szerintem ne félj, hidd el, egy csöppség majd meglágyítja a nagypapa szívét! ;) Biztos vagyok benne, hogy imádni fogja!

2012. febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!