Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Némi bátorítás, aki hasonló...

Némi bátorítás, aki hasonló helyzetben van?

Figyelt kérdés

azt hiszem kisbabát várok, már van egy gyermekünk

védekezés mellett (pharmatexel sikeredett)

el vagyok kenődve, ugyanis elvetetni semmiképp nem akarjuk, viszont nem tudom mi lesz velünk, ugyanis 35 m2 es lakásban élünk összesen 1 nagy szobával..és hát most az anyagiak sem a legjobbak..én gyesen vagyok ,.férjem munkahelye soha nem stabil mindig félek hogy kirakják mert a főnök szemét..na mindegy..

itt most a lényeg hogy mit tegyek?

miből fogunk kijönni?

ti mit tennétek a helyemben?.

ráadásul még gyesen vagyok a első gyerkőccel, és szintén a gyes alatt születik a másik,

le kell mondanom ugye a gyest az elsővel,

hogy fogok én kijönni havi 50 ezerből?

az óvoda a nagynak ---ÁÁÁÁÁÁh.. nem tudom mi lesz


csak pár jó szót bátorítást kérek aki hasonló helyzetben van...


2012. jan. 25. 18:46
 1/8 A kérdező kommentje:

az 50 000 ugye úgy jön ki hogy

a második gyerkőcre kapom a gyes + családi= 37850

az elsőre meg ugye még jár a családi pótlék nagykoráig az meg ugye 12200 ft összesen így 50 000 a két gyerekre...

2012. jan. 25. 18:48
 2/8 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondják,hogy nagy család,nagy boldogság.

Szerény körülmènyek között is lehet boldogan élni,a két gyerkőc majd nagyon sok örömet fog okozni.

Mi is szerényen élünk kb 30ezer ft marad a családi kasszába,miután kifizettük a lakás hitelt és a rezsit.Nekünk is kb.3 hét múlva születik a gyerek.De nem vagyok elkeseredve,mert a gyerek majd mindenért kárpótól.

2012. jan. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ne keseredj el, a dolgok majd változnak, lesztek még jobb anyagi helyzetben is, és akkor majd visszagondolsz, hogy milyen jó is, hogy megtartottad a babát, mert mennyi örömet szerez, és végül megéltek. Az ember igazi túlélő, mindent megtesz a gyerekeiért is, biztos meg tudjátok oldani. Aztán pedig lehet, hogy valami anyagi segítséget is kaptok rokonoktól, vagy lehet segítséget kérni idegenektől is, nem szégyen. A Nők Lapjában sokszor olvasok ilyesmit, hogy ruhákat, játékokat, élelmiszert kérnek, és kapnak is. Fel a fejjel!
2012. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

Szia...

Gratulálok szívből Neked!

Egy idősebb kedves Barátnőm mondta ezt :

"A jó Isten adott "nyulat" de adott mellé bokrot is"!!!

Hinned kell benne,hogy minden a helyére kerül..és úgy lesz!!!

Nem vagyok vallásos ,de a hitünket soha nem szabad elveszíteni...

2012. jan. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Most ez komoly?:"elvetetni semmiképp nem akarjuk, viszont nem tudom mi lesz velünk"-akkor lelkileg nagyon gyorsan szedd össze magad.
2012. jan. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%

Hasonló a szitu nálunk is azzal a különbséggel, hogy nem vagyok terhes...viszont ha véletlenül becsúszna a tesó nagyon örülnék neki!!!így direktbe próbálkozni viszont nem "merünk" még.

Ne aggódj, mindig van valahogy...

2012. jan. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
18%
Én semmiképp nem vetetném el. Ez a kisbaba nagyon meg akar születni, ha védekezés ellenére teherbe estél.
2012. jan. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

Gratulálok a kisbabádhoz, a férjem családjában azt mondják:

"Ahova az Isten bárányt adott, oda legelőt is ad!" ez annyira aranyos. Higgy benne és nem lesz gond!!! Sok sikert nektek.

2012. jan. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!