Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kórtól lehet...

Hány hónapos kórtól lehet adni a babának a kakót?

Figyelt kérdés
A kisfiam már 7 hónapos és nem akarja inni a tejet,és gondoltama kakaóra. Ti milyen idősen adtátok elsőnek és cukorrl vgy anélkül?
2012. jan. 26. 10:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
A többségnek nem lesz baja a tehéntejtől, de mi van akkor, ha pont a te gyereked esik a nem többségbe. Aztán majd jön a kérdés, mit adjak beteg gyerekemnek. Az orvos meg kizárt, hogy engedélyezte a 2.5 hósnak a tehéntejet.
2012. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem azt kértem a kérdésben,h szóljatok be hogyan etetem gyerekem,én ugy csinálomahogy anyukám és a nagymamám ajánlotta,Sok gyermek nevelésében segitet édesanyám másoknak,és lám semmi bajuk a gyereküknek. CSak az volt a kérdésem,h kakaót milyen idős kortól lehet adni,és nem azért hogy leszóljatok. Az én bajom és az én gondom lezs ha megbetegszik,és nem mása csak egy kérdést tettem fel,mert erre való ez az oldal.


Sőt még most is van,h kimegyek a kertbe és mosatlanul eszem az almám,és még mindig élek,túl éltem,ugy mint a locsolóból való ivást, vagy a nem Norbi által kiállitot étlapot. Én ezt adom neki,és kész én is élek a családom is.

Plusz még a táptól hasfájósvolt,nem aludt,nem kakált rendesen,amint átálltam a tejre,nem fáj ahasa,normálisabban alszik és rendesen kakál,jobb a közérzete. Én tapasztalom szerint semmi gond még nem volt a tej miatt,és ha később náthás lesz az nem biztos,h a tehén tej miatt van!!!

2012. jan. 26. 12:30
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Én simán adnék neki kakaót!


Komolyan mondom, nagyon rá tudtok támadni az emberre, le ne harapjátok már a fejét... Az én babám sem szerette a tápszert. És 4,5 hónaposan tehéntejet ivott, semmi baja, már három éves. Ne legyetek így begyepesedve! Lehet lepontozni, tojok rá!

2012. jan. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na végre valaki melettem,én csak csupa jót tudok mondani a tehén tejről,és asszem ma kakaót fog inni.
2012. jan. 26. 13:36
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adok még a 11 hónaposaimnak tehéntejet, de azt én is utálom, amkior vki úgy le tudja a másikat hurrogni,mert vmit nem a nagykönyvből olvas és aszerint cselekszik, hogy csak na.

Higgyétek el, a tehéntej nem méreg, csak nem AJÁNLOTT adni 1 éves kor elött. De sokaknak valóban nem lesz tőle semmi baja. Ha vki adja, annak biztos megvan rá az oka és különben is mki azt csinál, amit akar! Az ő gyereke is fel fog nőni...

2012. jan. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!