Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 16 hónapos fiam még mindig...

A 16 hónapos fiam még mindig cumisüveggel alszik el. Hogyan lehetne átszoktatni az önálló alvásra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:

hát Drasztikus módon

kidobod a kukába és kész

nekem már rég pohárból iszik cumis üveget a Télapo elvitte adtam poharat neki elfogadta

2012. jan. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem is iszik pohárból,de nem egyedül,mert magára borítaná.És akkor az esti tejet vagy akármit megissza pohárból,beteszed az ágyába és elalszik?
2012. jan. 26. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:

áááá nem alszik el Tápi tej hatására

nekem is 16 hós úgy zajlik hogy este 7kor megkapja az innivalóját pohárból és 8 órákkor villanyoltás és fél 9 kor már szundizik Junior ágyba

2012. jan. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha szomjas akkor éjjel kubus üvegböl vizet kap nappalra csak poharat kap eltettem az összes cumis üvegjét már
2012. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ez az elalvása gondolom kiskorától így zajlik,nem most kezdtétek el.
2012. jan. 26. 11:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Kb8 hónapja nem alszik el cumisüveggel.

Kb 4 hónapja van Junior ágya

És kb 1 éves volt mikor a napirendjét teljes mértékbe be tudtuk löni azota igy van

2012. jan. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekem a 20 hós fiam napközben pohárból,kulacsból mindenből iszik!Viszont este az ágyban még mindíg cumisüvegből issza meg a tápszert!El nem alszik rajta viszont NAGYON megnyugtatja!Látom rajta olyankor,hogy szabályosan megnyugszik,lelassul,elernyed így még én nem akarom tőle elvenni hisz neki ez olyan mint a szopizó babának a cici!

majd mikor már tényleg lesz olyan az értelme akkor megbeszélem vele,hogy bögréből igya!Én ezen nem aggódom hisz nem láttam még 4-5 éves gyereket cumisüvegből inni tehát vmikor megérnek rá és ellehet tőlük venni!

2012. jan. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Reggel 7 kor felkel

11 óra dél között alszik egy órácskát jobb esetbe

13 órakor ebéd

16 órakor uzsonna

18 órakor vacsi

19 órakor tejcsi

20 órakor ágyba megyünk és fél kilenckor alszik mint a bunda ringatás és egyéb szöszmötölés nélkül

2012. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!