Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoptassam így sokáig...

Hogyan szoptassam így sokáig ha bizonyos ételek utáni szopitól görcsöl, fáj a hasa? 8 hónapos.

Figyelt kérdés
Úgy olvastam meg úgy gondoltam hogy amíg lehet az étkezések után szopival kínálnám a fiamat hogy minél tovább tudjon szopizni ne csak az esti reggeli maradjon majd szép lassan már az se. Viszont megfigyeltem hogy ha paradicsomosat körtéset almásat őszibarackosat eszik akkor ha utána szopiztatom, egy két óra múlva csak úgy morog a kis pocija, szenved, sikítva sír, nem tud aludni se. Gondolom akkor ne adjak szopit ezek után de akkor meg teljesen elmarad a szoptatás és csak este reggel marad amikor még nem eszik mást. Kipróbáltam amúgy önmagában szopi nélkül ezek az ételek nem váltanak ki semmit nála. Mondjuk belegondoltam én is rosszul lennék ha paradicsomosra vagy barackra kéne tejet innom. Más ezt hogy oldja meg hogy csinálja? Barátnőm is meséli hogy 10 hónapos lánya még 5ször szopik tehát étkezés után is, folyadék gyanánt.
2012. jan. 26. 14:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

jesszusom....ezt HOL olvastátok hogy INKÁBB FÁJJON a hasa de mindenáron szoptatok (mint egy IDIÓTA AKI nem foglalkozik vele hogy a gyerekének fáj vmi) ?? Nyilván NEM szoktam szoptatni ilyen kaják után már mióta észleltem ezt a dolgot, VAGY nem adom ezeket a kajákat.

Gondoltam hátha valakinek van valamiféle ötlete vagy ilyesmi hogy ha xy étellel együtt van a barack akkor nem kínozza úgy a hasát vagy etessem meg ekkor és akkor vagy szoptassam előtte egy két órával (ahogy írta is egy kedves válaszoló amit köszönök, ki is próbálok).

Ha SEMMI előnye a hosszas szoptatásnak miért javasolják az orvosok, védőnők és a WHO?

2012. jan. 26. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!