Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van vmi olcsó de jó minőségű...

Van vmi olcsó de jó minőségű esernyőkocsit? Olyan kellene amiben azért elég jól el lehet dönteni aludni a babát. Ki mit használ és hol vette?

Figyelt kérdés
2009. máj. 29. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy tapolcai cégtől rendeltem,mert a nagy roan kocsival nehéz autóznom.Baby Design a márkája,majdnem vizszintesig fektethető nagy kupolája van állítható a tolókar kényelmes nagy a belseje,van hozzá lábzsák télen jól el lehet benne dugni a babát.Az ára 35000ft volt.
2009. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 vav22 ***** válasza:
Én hónapok óta nézegetem a babakocsikat és fontos szempont volt számomra, hogy könnyű legyen, könnyen összecsukható és viszonylag tágas és vízszintesig dönthető. Több üzletben is jártam mire megszületett a döntés: Coletto ber&go . Szerintem nagyon jó kis kocsi! Az ára 34000 ft! Interneten is lehet rendelni.
2009. máj. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Safety a kocsink márkája, teljesen vízszintesig lehet dönteni, nem esernyőkocsi ugyan, de nagyon könnyú, egy gombbal zárható, egy mozdulattal nyitható, hatalmas kosár alul, levehtő tálca, cumisüvegtartóval, nekem is pici tálca a fogónál, oda is fér még 3 cumisüveg, vagy apróság, a fogónál. Teljesen ülőbe is lehet, 5 pontos az öve, de át lehet csak 3 pontosra is alakítani.20cm-es kereket, bolygósíthatóak is.

16e-ért vettem, teljesen újonnan Teszveszről. Talán érdemes lehet neked is megnézni. Én nagyon szeretem!

2009. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
giordani. olcsó is
2009. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

pikolo. 15 ezerért vettem.

fokozatmentesen majdnem vízszintesig dönthető, könnyű, befér a citroen c1-be is :)

2009. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 vav22 ***** válasza:
Melyik giordani az olcsó? Mert én azokat méreg drágán láttam... Melyik típusra gondoltál?
2009. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link] pl.

vagy ez:

[link]

2009. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 vav22 ***** válasza:
jah.... köszi, azt hittem nem csak sportkocsi. Nekem vízszintesig döntehtő kell, de már kiválasztottuk.
2009. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!