Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves anyukák! 9 hónapos...

Ewushh kérdése:

Kedves anyukák! 9 hónapos babáknál nektek milyen ételek váltak be? Főzeléket külön főztök nekik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 01:55
 1/6 anonim válasza:

Sorry nem vagyok anyuka,de anyukàm mindig tejet adott nekem meg fözelékeket,meg ilyen apritott gyümiket.

Anyuka vagy?

2012. jan. 27. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. ilyenkor kezdtem magunknak is tartalmasabb leveseket főzni, és abból sózás előtt vettem ki neki való zöldségeket, husit. Pl. répát, zellert, karfiolt, krumplit, borsót (mikor mit) kis husit, ha nem húsos kaja volt, akkor neki tettem bele kevés reszelt sajtot, vagy tojássárgáját (ezt csak 10 hónapos kortól) Ha éppen olyasmit főztem, ami nem volt még neki való, akkor külön főztem, vagy éppen bébiételt kapott (ez volt a ritkább, inkább ha csak megcsúsztam valamiért, akkor fordult elő)

TEjet egy éves kora előtt nem kapott, akkor is keveset, inkább csak ételekben.

2012. jan. 27. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Főzeléket még külön főzöm,de a húslevesünkből már evett,igaz csak a zöldséget meg a husit,viszont már nem igazán van oda a pépesért,így egyre darabosabb,néha egy ici-pici só is van már benne
2012. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kétnaponta főzök két babámnak(9hónaposak) főzeléket. Krumpli, sárgarépa, cukkíni, borsó, paradicsom, karfiol, brokkoli, vöröshagyma, saláta, zeller...stb. Ezekből 4-5 félét szoktam összefőzni, hozzá vagy húst( csirke, pulyka) vagy reszelt trapista sajtot, túrót, csirkemájat(1x1 héten), tojássárgáját adok. Egy kicsit ki szoktam venni a zöldségből amit csak villával nyomkodok össze, a többit turmixolom és a végén összekeverem, hogy darabok is legyenek benne.
2012. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek,igen,anyuka vagyok. :)
2012. jan. 27. 14:22
 6/6 anonim válasza:
Gratulàlok!:)
2012. jan. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!