Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres babáknál 4hónaposan...

Tápszeres babáknál 4hónaposan adtatok pudingot, vagy joghurtot? Mert ugy tudom nem lehet semmi tejeset adni. Akkor fözeléket sem? Ki mivel kezdte?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem adok még semmi tejeset most sem, 6 hónapos lesz, és 4 hónapos korában kezdtük a hozzátáplálást, de csak gyümölcsökkel, zöldségekkel, zabpehellyel, Sinlac-kal, amiket általában 6 hónapos kortól irnak a könyvek. Pár hét után csirke és pulyka húst is kapott már a főzelékbe. De a tejes dolgokkal megvárom a 8 hónapos kort, amit javasolnak, addig is van bőven, amiből válogassunk.
2009. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert hallottam már olyat,hogy 3 honapos babának már adtak joghurtot.
2009. szept. 25. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát mindenkinek saját döntése, az én kisfiam még 3.5 hónaposan nagyon hasfájt a gyümölcsöktől is, azt hittem, ezzel ugrani fog a hozzátáplálás, és 2 hetet szüneteltünk is. De szerintem semmi szüksége a joghurtra még ebben a korban, van bőven étel, ami a korának megfelelő, és meg kell szoknia :) Főleg igy, hogy alapvetően 8 hónapos kortól javasolják, nekem elég bátornak tűnik az a 3 hónapos kortól...
2009. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak gratulálni tudok annak aki 3 hónaposan pudingot ad a gyerekének.4-5 év múlva meg jár az allergia elleni gyógyszerekért.....
2009. szept. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen kb hótól írják a joghrtot,de hiába tápszeres a baba,nem adnék neki előbb.Azért mert az emésztőrendszerét eléggé megterhelné.A főzeléket náluk ne ugy képzeld mint a miénket,hanem megfőzöd a zöldséget és be a turmixba főzőlével vagy tápszerrel higítva és ennyi.
2009. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!