Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ugyanolyan hatékony kitenni...

Ugyanolyan hatékony kitenni az ablakba a babát (rossz idő esetén), mint babakocsival sétálni vele?

Figyelt kérdés
Egyformán jut levegőhöz?
2012. jan. 27. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de olyan viccesen fogalmaztál!:) Az ugrott be rögtön, hogy csak ki ne forduljon!:D

Egyébként, ha nincs lehetőséged sétálni menni vele, mindig jobb, ha így jut friss levegőhöz, minthogy sehogyan sem...:)

2012. jan. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha kiteszed az ablakba akkor nem. de ez is jobb mint a semmi. ha van erkélyetek akkor az a legjobb :)
2012. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Levegőt nem csak séta közben vesz, úgyhogy biztos, hogy így is elég levegőhöz jut.

Lányom utálta babakocsit, úgyhogy sokszor volt az erkélyen. Álldogáltam vele, kivittem neki szőnyeget, letettem, bebugyoláltam, pihenőszékbe ettem... Nem csak a babakocsizás lehet megoldás.

2012. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az én fiamnál nem! Illetve neki nem is a séta a lényeg! DE ha csak ablakot nyitottam rá, soha nem aludt olyan jót,mint amikor kitettem a teraszra!
2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!