Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig görcsölhet egy baba? 5...

Meddig görcsölhet egy baba? 5 hónapos kisbabám egész éjjel olyan 2-3 óránként fent van görcsöl, pukizik is.

Figyelt kérdés
Már nagyon kivagyok félek az estétől,már kipróbáltam mindent amit ismerek.Mecsek tea,Alnatura tea,Espumisan,Infacol,Sab Simplex.Vagy tápszertől görcsölne?Milumil Peptit eszi.Lehetne neki adni forralt felhígitott tejet,vagy mit csináljakl hogy ez elmuljon neki,mert ez egyikünknek se jó.
2012. jan. 28. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Miért Milumil Pepti-t eszik? Mert azt tejfehérjeallergiában szokták adni. Ha igen akkor tejet nem adhatsz neki.

Viszont a peptiben van tejcukor, tehát lehet az is a gond, hogy esetleg tejcukorérzékeny, de az nagyon nagyon ritka babáknál.

A Gripe Watert, 20 perces böfizetteést próbáltad, hasfájós babának való cumisüveget használsz?

2012. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem kérdezni, hogy hány naponta kakil, mert attól is fájhat a hasa, ha ritkán kakil, és akkor sokat pukizik, mert több gáz keletkezik.
2012. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Hát azért eszi azt,mert a Humána tápszertől nagyon ment a hasa,ettől pedig nem.Mást nem is evett.Nem tudom milyen a hasfájos babának való cumisüveg.Vagy olyan aminek a cumi oldalán van kis lyuk amin a levegő távozik.Olyan van neki.A mai éjszaka se volt valami jó,de most jobb volt mint az elözők.
2012. jan. 29. 16:06
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja van amikor nem kakil egy napig van hogy kétszer is egy nap alatt.
2012. jan. 29. 16:07
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen olyan cumisüvegre gondoltam, anticolic-osnak hívják őket azt hiszem. Mivel még csak 5 hónapos, nem kaphat tehéntejet, akár felhígítod, akár nem, mert akkor tejallergiás lehet. Szerintem próbáld ki a Grippe Watert, az a legjobb hasfájásra, és böfizzen rendesen, ha nem jön rögtön, várj max 20 percig.

Hozzátáplálást még nem kezdted el? Mert az is lehet hogy olyan ételt kapott, amitől fájhat a hasa

2012. jan. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jaj nem tehéntejet egyáltalán nem akartam adni.De adok neki bébiételeket ami neki való.Meg tejpépet,5 hónaposnak valót.De van olyan nap amikor egyáltalán nem adok neki semmit csak a tápszert és akkor is csinálja éjjel.
2012. jan. 29. 16:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem sok levegőt nyel, vagy nem böfizik rendesen. Nekünk a Grippe Water segített, amikor hasfájós volt, de 3 hónaposan ez elmúlt a fiamnál, egyébként tényleg ritka, hogy 5 hónaposan is még fájjon a pocijuk, de előfordul.
2012. jan. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legújabb kutatások szerint a babáknak a bélcsatorna 6 hónapos korukra válik zárttá. Azt jelenti, hogy az anyatejen, vagy tápszeren kívül bármit adsz neki csak átmegy rajta, hasznosítani nem tudja. Nálunk is van puki bőven, anyatejes baba hetente 1x kakál. Hét végére már eléggé görcsöl ő is, de nem kel fel éjszaka hál istennek. Szerintem próbálj meg tápszert váltani. És hason altatni. Biztos amúgy, hogy a hasa fáj? Lehet már a fogzás is.
2012. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]


ezt próbáltad már?

2012. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!