Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy kisbabánál milyen tünetei...

Egy kisbabánál milyen tünetei lehetnek a hugyúti fertőzésnek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:
pisilésnél sír, véres a pelus
2012. jan. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bűzös (esetleg elszineződött) vizelet, láz, sok sírás
2012. jan. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hirtelen felsír pisiléskor és nagyon bűzös a pelus,amolyan kaki szaga van
2012. jan. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint felnőttnél. Vagyis fájdalmas, gyakori és kevés pisilés, ami kellemetlen szagú, esetleg hőemelkedés.
2012. jan. 30. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak nem fájt ha pisilt, ezt nem tudom honnan szedtétek? 4szer volt húgyúti fertőzése, az első 7 hetes korában (most 6 hónapos). Büdös volt a pisije és egyszer volt láza, semmi más tünete nem volt.

Ezen kívül még lehetnek bukások, hányás, étvágytalanság, nem megfelelő súlygyarapodás, elhúzodó sárgaság, kóros színű vizelet (esetleg véres). Csecsemőkorban nehéz észrevenni, mert sokszor nem egyértelműek a tünetek.

De ha erre gyanakszol kell csináltatni egy vizeletvizsgálatot, az a biztos.

2012. jan. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt kihagytam, hogy nála több volt a vizelet, nem kevesebb, de bármilyen mennyiségbeli eltérés is tünet lehet.
2012. jan. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!