Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik légzésfigyelőt javasoln...

Melyik légzésfigyelőt javasolnátok?

Figyelt kérdés
Ki mit tapasztalt?Melyik a jobb és megbízhatóbb?Álomvirág légzésfigyelő vagy a Baby Control BC-200 ill.BC-210.
2012. jan. 30. 15:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Egyiket sem ismerem. Nézd meg mennyibe kerül egy bébiőr.


Én egy angelcare 401-est vettem. Annyiba kerül mint egy légzésfigyelő bébiőrrel és nem kell külön venni. Nem válik így később sem haszontalanná. Nem kell elemet cserélgetni bennük mert csak tartalékként használja ha áramkimaradás lenne. Nézz utána a kinézettek tulajdonságainak, hogy van-e eltérés.

2012. jan. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk álomvilág van, teljesen meg vagyok vele elégedve. Már lassan 4 hónapja használjuk és még elemet sem kellett benne cserélni...A barátnőméknek AngelCare-es volt és mindig arra panaszkodott, hogy állandóan besipolt és állandóan elemet kellett benne cserélni, szinte naponta. Én neten rendeltem és ráadásul volt hozzá babaőr is, így nem kellett külön venni azt sem...Szerintem megérte, innen vettem: Remélem megtalálod, ha nem írj :

bambino.hu (álomvilág légzésfigyelő+SENCOR bébiőrző szett.)

2012. jan. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 sumergo ***** válasza:
Baby Control BC 200-as van nekünk, az elemek (nem drága fajták) közel 3 hónapig jók voltak benne, ha merül, előre jelez, semmi gondunk nem volt vele. A másik fajtát nem ismerem.
2012. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
AZ ANGELcARE-BA ELEMET???? de az hálózatról működik!:O Csak azért van elem a figyelő részbe hogy ha áramszünet lenne akkor is működjön. De nélküle is működik.
2012. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

2.vagyok....

Ok, én írtam hülyeséget(közben felhívtam a barátnőmet és tényleg nem AngelCare-es van neki) Sorry...Én tévedtem

2012. jan. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Philips Avent SCD 510.

Nagyon meg vagyunk vele elégedve!

2012. jan. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
utolsó! Ez bébiőr nem pedig légzésfigyelő....
2012. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, tényleg, összekevertem a szezont a fazonnal.6. voltam.
2012. jan. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Viszont az is érdekelne hogy hágy kg-ig hazsnálhatóak?Ugyanis az én lányonm már 1.5 éves(11,5kg)Viszont nekünk most lett problémánk ami miatt szükség lenne rá.és ha jól tudom az álomvilág légzésfigyelőre az van írva hogy 10kg-ig.Vagy ez csak irányadó?Van aki esetleg ilyen idősen is használja valamelyiket?
2012. jan. 30. 19:39
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3lapos Baby Control van. Teljesen elégedett vagyok vele,sosem jelzett tévesen.(meg máshogy sem szerencsére) Én ajánlom ezt a márkát.
2012. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!