Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen etetőszéket ajánlanátok...

Disi kérdése:

Milyen etetőszéket ajánlanátok? Most lesz 7 hós a babám és még most kezd el próbálkozni az üléssel, tehát még nem ül meg magában.

Figyelt kérdés
Használtban gondolkozunk, tetszik a Peg Perego Prima Pappa és a Chicco is, ez utóbbi talán jobban, mert van alól tárolórekesz. Azt néztük, hogy használtan megkapnánk féláron és ha nagyon szét van is szakadva a huzata, tudunk venni rá újat és még úgy is bőven bolti ár alatt van.

2012. jan. 29. 09:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van. 4 hónapos kora óta használjuk, mert dönthető a támlája. Amikor megtanult ülni, akkor emeltem neki teljesen egyenesbe. Ajánlom, mert nagyon jó.

2012. jan. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van,bár mi csak 6 hónapos korában vettük

állítható a tálcája a magassága,az ülése,könnyen tisztítható,jól néz ki,dupla tálcás,stabil

2012. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mennyire fontos az, hogy állítható legyen a magassága? Toltátok oda a babót az asztalhoz úgy, hogy nem használtátok a szék saját tálcáját?
2012. jan. 29. 14:54
 4/12 anonim ***** válasza:
2.vagyok,még nem toltam,mert csak 9 hónapos,viszont sztem 1,5 évese már oda fogom tolni,és nekem ezért is tetszik,hogy állítható a magassága,meg az anyukának is kényelmesebb
2012. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
7 hónapos múlt a kislányom és talán 1 hónapja vettem neki a vaterán etetőszéket. Chicco 10ezer volt postával és dönthető a háttámlája. Nincs szakadás és semmi hiba rajt. Nekem jobban megérte, mint egy új, de nevenincs etetőszék, mert ennek a minősége sokkal jobb.
2012. jan. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Chicco van, messze veri a többit. Chicco Polly a neve.
2012. jan. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nézegetjük a Bertonit, nekem szimpatikus, elég stabilnak néz ki. A kicsúszásgátlónak van olyan szempontból jelentősége, hogy az ülésben van kialakítva vagy a tálcában? Ha már nagyobb a gyerkőc nem gond ha az ülésben van, úgy is bőven elfér benne?
2012. jan. 31. 10:37
 8/12 A kérdező kommentje:
És most már megkettőztem. Újat vagy használtat? Ha veszek egy újat én is el tudom adni később ha nincs már rá szükség. (Mondjuk én szeretnék majd még egy babót)
2012. jan. 31. 10:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ugyan ez a dilemmám mint neked, kislányom szintén 7 hónapos, még nem ül egyedül, mi is etetőszék vásárlás előtt állunk... nálam az a nagy dilemma, hogy adjak-e ki jóval több pénzt dönthető etetőszékre, vagy húzzuk ki addig amíg stabilan tud majd ülni? mert a nem dönthető székek jóval olcsóbbak, és ha belegondolok amint tud ülni egyedül, úgy sem fogja hagyni, hogy megdöntsem, tehát felesleges lesz ez a funkció...
2012. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Szia! Én is ezen gondolkozom, mondjuk a dönthetőséget nem hiszem hogy kihasználnánk, mert a babakocsiban is kitámasztja magát a könyökével és úgy ül, hiába döntöm meg a háttámlát... pedig még csak félig tud felülni magától. Inkább azon gondolkoztunk, hogy ha állítható a magassága, akkor az étkezőasztalhoz is oda tudjuk tolni majd a székét tálca nélkül is, így talán jobban ki tudjuk használni vagy tovább. Vaterán találtam egy pár elég megkíméltet csak a kicsúszásgátló nincs bennük és pont emiatt amit írtál, hogy nem ül még az én babóm sem magabiztosan csak az övvel nem merném belerakni.
2012. jan. 31. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!