Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehhez mit szóltok? (Link)

Ehhez mit szóltok? (Link)

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 1. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi itt a kérdés?

Engem nem lepett meg a cikk.

2012. febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát igen, engem sem lepett meg különösebben.

A reklámok megtévesztőek. Hiába ezernyi szabályozás, ott vágnak át minket, ahol csak lehet. Már ha hagyjuk. De általában hagyjuk.

Amúgy a mai termékek közül nem tudom mi a valóban egészséges, már ha van ilyen.

2012. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos engem se lepett meg ez van ég tudja mit tesznek bele és mit tüntetne fel a papirjukon ez van vagy megeszi az ember vagy nem....
2012. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én érdekesnek, elgondolkodtatónak és hasznosnak találtam a cikket. Én is rendszeresen veszem a gyerekemnek a Danone Actimelt, és társait, hogy segítsen az immunrendszerének, tegnap este is vettem, de ezek szerint kidobott pénz. Az olcsóbb is annyit ér.
2012. febr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

na most ugye senki nem azért vett kinder tejszeletet mert egészséges lenne. mindenki tisztában volt eddig is vele hogy egy tejszinestortának felel meg egy daban tejszelet.


ezek a temrékek csak cukrot tartalmaznak.


de tényleg mi nem veszünk a gyerekeknek ebböl semmit. habár édes joghurtot kapnak néha, de pl az aktíviát utálom is.

én azért tisztában vagyok hogy a joghurt amit adok neki nagyrészt cukorból áll és nem mondanám soha hogy egészséges. tejszelet meg rosszabb mint egy kiskocka csoki.

2012. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

3-al abban nem értek egyet, hogy feltüntetve MINDEN fel van, ez kötelező is, irtó nagy büntetést kell fizetni a cégeknek, ha más van benne egy termékben, mint ami az összetevőkben szerepel. Szóval rajta van azon minden, csak abban van az "átvágás", amilyen mesét kerítenek köré.

Amúgy én a gyerekeimnek nem veszek ilyeneket, mert tejfehérje allergiájuk van, de magamnak is inkább az alapján választok, hogy milyen az íze egy adott terméknek, illetve hogy akciós-e. Bár sokszor a "népszerű termék" még akciósan is drágább, mint egy no name társa.

első

2012. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ezekkel a dolgokkal a közelmóltban szembesültem igazán.Egészségügyi probléma miatt sokkal jobban oda kell figyelnem az étkezésemre,mit ahogy azt eddig tettem.Mostanában úgy vásárolok,hogy minden élelmiszernek megnézem az összetételét és hát a felsoroltakon kívül még számos másik temékkel találkoztam,amik a reklám szerint nagyon egészségesnek és a szervezet számára nélkülözhetetlennek vannak feltüntetve,az összetevöik alapján azonban inkább rossz hatással vannak ránk.

Elég szomorú,hogy a gyártók ilyen módon vezetik félre az embereket,úgyhogy mindenkinek azt tanácsolom,hogy ne dőljön be a reklámszövegnek,hanem győződjön meg saját maga arról,hogy mi az ami számára hasznos,mi az,ami árt!

2012. febr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem ebben a cikkben semmi ujdonság nincs!Nekünk mikor szólt a védőnő hogy elkezdthetjük a joghurtokat,desszerteket,túró rudit adni a kisfiunknak én akkor jól átolvastam az összetevőket!

Danone-t SOHA nem adtam a gyerekemnek!Nem mondom hogy néha nem kap ízesített joghurtot de akkor inkább ZOTT-ot vagy LIDL-is Milbona joghurtok mert azokabn kevésbé vannak ilyen vackok!De amúgy meg natúr joghurt plusz gyümölcs esetleg egy kanál méz hozzá ha nagyon húzza a száját a fiam,vagy túró plusz gyümölcs és esetleg egy ici-pici vaniliás cukor vagy szölőcukor de nem 7-8 kockányi!

na szóval mi nem eszünk ilyen vackokat!

2012. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem sem lepett meg ez annyira. Az viszont igen, mikor lemondták a Nestlé tejitalt, hisz azt úgy veszi az anyuka gyerekének, hogy tej vagy tápszer helyett.
2012. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!