Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit érdemeseb igénybe venni...

Mit érdemeseb igénybe venni az adó kedvezményt 2 gyerek után vagy a gyed kompenzációtMelyikel kapok többet?

Figyelt kérdés
2012. febr. 1. 18:18
 1/5 sumergo ***** válasza:
Szerintem a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, ráadásul a gyed kompenzáció még nem is létezik egyelőre, csak szó van róla, hogy lesz. Így a kérdésnek értelme sincs.
2012. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Add tovább!! Jövedelempótlékot kapnak azok a kismamák, akiket hátrányosan érint az adójóváírás lehetőségének megszűnése – tájékoztatott a kormány döntéséről a Nemzeti Erőforrás Minisztérium. Az egészségbiztosítási szakigazgatási szervek a következő napokban minden olyan kismamának, akinek az egészségbiztosító folyósítja az ellátást, postázza a szükséges nyilatkozatot.
2012. febr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!


Tehát,aki tgyáson,gyeden van kapni fog papírt és igényelni lehet valami kompenzálást? Jól értem?

2012. febr. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bogyo110 ***** válasza:
szerintem jól érted vagyis én is igy értelmeztem!
2012. febr. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én írtam a második választ!Ma itt egy anyuka írta,hogy megkapta a bérpapírját és 15000ft-tal kevesebbet kapott.Én kimásoltam és a facebookon a "kedves" miniszter elnök úr üzenőfalára bemásoltam és megköszöntem neki....Erre egy hölgy,gondolom valami fullajtár ezt írta nekem amit ide bemásoltam nektek!!
2012. febr. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!