Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az értékelésnél csak ebben a...

Az értékelésnél csak ebben a kategóriában van az, hogy egyeseknek a "számomra hasznos" válasz azt jelenti, hogy egyetértek a válasszal?

Figyelt kérdés
Eddig csak nagy ritkán vettem észre, hogy a "szavazók" nézőponttól függően lepontozták az egyik vagy másik tábor képviselőit. Mostanában teljesen normális kérdésekre, normális válaszokat ítélnek el. Szerintem lehet hasznos akkor is egy válasz ha azzal nem értünk egyet, hisz ha levonjuk belőle a saját következtetésünket (pl.én így biztos nem csinálnám) az is előre tudja billenteni a kérdésre adott megoldást, nem ??? Számomra a nem hasznos azt jelenti, hogy a kérdésre hülyeséget írt (de mondjuk azt úgyis megemlíti valaki) vagy azt, hogy nem is írt használható választ a kérdésre, vagy nem is arra válaszolt. Amúgy annyira nem pörgök ezen, csak van, hogy úgy érzem kedvem sincs válaszolni mert ha nem egyesek "szájíze" szerint írok akkor lepontoznak...Amúgy nem vagyok érzékeny a dologra csak érdekelne mást is fel tud-e ez bosszantani /meg persze véleményt is szeretnék nyilvánítani/?:)
2012. febr. 1. 21:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

5.-nek:hol lehet azt látni hogy ki és miért pontozott le?

eddig én nem is figyeltem ezeket a mutatókat annyira....már a pontozók szubjektivitása miatt sem érdemes....


feltételezem az oldalt működtetők szándéka az volt hogy konstruktívitásra sarkallja az embereket és szűrjön csakhát ugye ahoz inteligencia is szükséges hogy megértsék azt hogy ez a jelzőrendszer azért van hogy gyorsabban találjunk megbízhatóbb válaszokat...

így a büntetésünk az hogy időt pazarlunk arra hogy kiválogassuk az értékes infókat...

2012. febr. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Na ez az! Sehol nem látod ki és miért pontozott le. Engem a "ki" nem is annyira érdekel mint a "miért"!

Volt, hogy azért pontoztak le, mert meg mertem védeni egy kismamát aki megenged magának napi 1 szál cigit. Most meg azért mert le mertem írni, hogy engem (amikor terhességem alatt rákérdeztek)büszkeséggel töltött el, hogy azt mondhattam nem dohányzok(pedig előtte szívtam rendesen)...nem igazán értettem...Lehet valami ifjú titán most jött rá, hogy pontozni is lehet?

A "hasznos" "nem hasznos" válasz mellett kellene egy olyan lehetőség is, hogy "egyetértek" "nem értek egyet" a válasszal. Talán akkor a fogalomzavarral küszködők is különbséget tudnának tenni a két szó jelentése között. Ja, és még egy kellene: "szimpatikus"/"nem szimpatikus" válasz...:))))

2012. febr. 4. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!