Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen homeós bogyó vált be...

Milyen homeós bogyó vált be nálatok fogzáskor?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
én csak tanácsot tudok adni ne homeot adj neki mert én is adtam soha nem volt beteg de ahogy el kezdtem adni (és csak véletlenül jöttünk rá)onnantól állandóan 38 39 fokos láza lett majd a férjem hallotta hogy a homeot csakis olyan szakképzet orvos adhatja mert ha nincs baj a homeo csinál magának ne adj neki vegyél gyógyszertárba kenőcsöt fogra
2012. febr. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
camomilla ch 15, nem bogyó: dologel, viburcol kúp. a homeós termékek a szervezet öngyógyító folyamatát indítja be. pl a fogfájásnál először felerősítheti azt, de egyáltalán nem biztos. nekünk nem erősített fel semmit. ezeket használjuk a mai napig. (elsőnek írtam)
2012. febr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már próbáltam a Nurofent, Algoflex Babyt, Benuront, viburcol kúpot, Germicid kúp, Dentinox gél, Dologélt, gyógyszertárba kavart készítményt, de egyik sem volt hatásos. Egész nap nem akar enni és nagyon sír, fáj neki.
2012. febr. 2. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát azt azért nem hiszem hogy se nurofen se algoflex se germicid kúp nem vált be!Ezek a legerőssebb fájdalom csillapítók!

Akkor valami más miatt sír!!nem lehet hogy most ettől az erős fronttól rossz a kedve,nem tud aludni???


OFF:elsőnek!!

Én még ilyet nem is hallottam,hogy homeós bogyó adásától láz alakulna ki!Mindenhol fogzásra ajánlják a chamomilla vulgarist!Annyi hogy nekünk a 15 ch nem használt csak a 30 ch-s!

Ezeken az oldalakon tanulmányoztam előtte:

[link]

[link]

[link]

2012. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!